• GoHome Professional
stanovi novi sad dvorište 60 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad dvorište 60 m2 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad dvorište 60 m2 4.sprat

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište 60 m2 4.sprat" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 3.503 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 56,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 56 m², smešten u naselju Kraljev park na Rotkvariji. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom i ima prijatan pogled na mirno dvorište. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, odvojenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 240.000 €, 60,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namešten trosoban stan 60m2, sa garažnim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvorište. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garažu. Više informacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad dvorište 60 m2 4.sprat'
163.800 €
163.800 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101054, IV/IX, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Namesten trosoban stan 60m2, sa garaznim mestom, u KRALJEVOM PARKU. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvoriste. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu i garazu. Vise informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban stan 60m2, u KRALJEVOM PARKU, sa ili bez nameštaja. Stan je na 4. spratu, sa pogledom na dvorište. Ima kupatilo, odvojen wc, terasu i ostavu. Moguć dogovor. Telefon 063/508088 Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLIČAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 1007951.Na prodaju svetao i funkcionalan trosoban stan (62 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, smešten na izuzetnoj lokaciji, u dobro povezanom delu grada, na Novoj Detelinari. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>