• GoHome Professional
stanovi novi sad dvorište što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad dvorište što veći Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad dvorište što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi novi sad dvorište što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.530 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • podrum
    • opremljen
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan je uknjižen, nalazi se na drugom spratu i orijentisan je na dve strane, što pruža obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad dvorište što veći zadnjih 14 dana'
62.000 €
210.000 €
216.300 €
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 177.427 €, 87,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 169.270 €, 83,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi na prodaju u Novom Sadu – luksuzni četvorosobni (4.0) stanovi u urbanim vilama u Vidovdanskom naselju, na odličnoj lokaciji, idealni za porodični život ili kao investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Ovi stanovi nude savršen spoj udobnosti, privatnosti i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.000 €, 71,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054805, NOVI SAD, ADICE, ČETVOROSOBAN STAN, 71M2, 1/2 KOMFORAN STAN SA DVORIŠTEM I PARKING MESTOM Nudimo Vam povoljnu nekretninu, kompletno renoviranu, u mirnom porodičnom okruženju Stan je četvorosoban sa tri spavaće sobe i dnevnom sobom. Grejanje je na gas po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.000 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051443.. NOVI SAD, TROSOBAN STAN, DUPLEX, 70 M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " times="" new="" roman",serif"="">Oglašavam prodaju odličnog stana od 79m2. Uknjižen je na 70m2, međutim u pitanju je Duplex sa ispravljenim kosinama. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 179.000 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054747, NOVI SAD, SAJAM, TROSOBAN, 67 m2 Na prodaju izuzetno funkcionalan i kompletno opremljen stan površine 67 m², sa pripadajućim numerisanim parking mestom, na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu. Stan se nalazi na prvom spratu (nije suteren), uknjižen je 1/1 i moguća je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.000 €, 58,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji u blizini Sajma i Medicinskog fakulteta nalazi se funkcionalan i lepo uređen dvoiposoban stan, idealan za udoban život ili investiciju. Stan je smešten na trećem spratu zgrade bez lifta i dvostrano je orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodne svetlosti. Ukupna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1042674 NOVI SAD. DVOIPOSOBAN STAN 57 m2. U mirnom delu grada, na granici između Telepa i Adica,idealno za porodicu, stan sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom, kupatilom i izlazom na dvorište. Za sve informacije pozovize. KONTAKT: Nikolina Župunski, agent prodaje, licenca....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan trosoban stan smešten u Mornarskoj ulici. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 2021. godine, na visokom prizemlju, sa uređenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Stan površine 55 m² odiše praktičnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, prodaje se polunamešten. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i lepe terase sa ostavom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.570 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan porodičan stan na Telepu, u mirnoj ulici u blizini Heroja Pinkija. Idealan za porodičan život, sa odličnim rasporedom i dodatnim spoljnim prostorom. Stan površine 49m² poseduje i terasu/dvorište od oko 12m² koje nije uračunato u kvadraturu, što predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 122.500 €, 49,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju odličnog porodičnog stana, 49 m² + terasa/dvorište 12 m². Stan se nalazi na Telepu, u mirnoj ulici, uvučenoj od buke, a na svega nekoliko minuta od ulice Heroja Pinkija. Idealna lokacija za porodice, sa kompletnom infrastrukturom u blizini. Struktura stana: dve....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 133.000 € na 132.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 132.000 €, 36,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 133.000 €
13.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prelep, uknjižen jednoiposoban stan površine 36m², smešten na 7. spratu u modernom i uređenom kompleksu Kraljev park. Stan se sastoji od funkcionalnog hodnika iz kog se ulazi u sve prostorije. Pravo iz hodnika nalazi se udobna spavaća soba, levo kupatilo, dok se desno ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 88.400 €, 29,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti sprat od pet u zgradi sa liftom. Ekskluzivna prodaja naše agencije. Ulica mala i ušuškana a stan dodatno pozicioniran ka dvorištu. Ulica Aleksandra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com