• GoHome Professional
stanovi novi sad Zadnjih 7 dana prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad Zadnjih 7 dana prizemlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad Zadnjih 7 dana prizemlje

  • Za upit "stanovi novi sad zadnjih 7 dana prizemlje" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad zadnjih 7 dana prizemlje'
43.450 €
145.000 €
110.430 €
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu, nalazi se u Prizemlju zgrade, dvorišno je orijentisan... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 320.000 €, 94,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1064193, cena nekretnine je 320..000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman 2, 94 m2, četvorosoban, prvi sprat. RETKO U PONUDI. Četvorosobna fantastična nekretnina na Limanu II. Komplet adaptirana nekretnina do cigle i košuljice. Rađeno je apsolutno sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, naselje Solarna dolina. Kuća ima 73m2 stambenog prostora i ukupno 33m2 terase sa prednje i zadnje strane kuće. Na prizemlju kuće se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, ostavni prostor ispod stepeništa, ulazni hodnik i toalet, a na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno funkcionalan, sunčan i besprekorno održavan dvoetažni stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu, na samo tri minuta hoda od autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 105.000 €, 29,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102557, cena nekretnine je 105.000e SA PDV OM+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 29 m2, garsonjera, visoko prizemlje. Fantastična ganc nova garsonjrea na divno lokaciji. Kvalitetna gradnja, stan ušuškan i svetao. U cenu je uračunat PDV, ako imate mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 112.160 €, 32,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada.. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.115 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u jednoj od najtraženijih lokacija za prodaju stanova u Novom Sadu. Stan se nalazi u modernoj novogradnji visokog kvaliteta gradnje, sa video nadzorom, i predstavlja odličnu priliku kako za kupce koji traže siguran dom, tako i za investitore....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 323.900 €, 120,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija 3 %, Novi Sad, Telep, 119 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.200 €, 47,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Podbara, ulica Miloša Obilića. Predstavljamo uknjižen kompletno renoviran dvosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>