• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad što skuplji parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji parking

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji parking" pronađeno 12 940 nekretnina - prosečna cena 2.491 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • interfon
    • ekskluzivan
    • luksuzan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.340 €, 74,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan u odličnom stanju, idealan za život i za izdavanje. U cenu uračunato i parking mesto. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 792.000 €, 240,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju komfornog šestosobnog stana u novoj, useljivoj, zgradi, renomiranog investitora, nedaleko od Bulevara Oslobođenja i Futoške pijace, na samo 4 minuta hoda do centra grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme u stanu. Lokacija idealna za porodično stanovanje, nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad što skuplji parking'
125.700 €
750.000 €
724.900 €
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 695.700 €, 186,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 695.700 €, 186,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u okviru modernog stambeno-poslovnog kompleksa u izgradnji, smeštenog na atraktivnoj lokaciji u širem centru Novog Sada – idealno pozicioniran, na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih sadržaja grada. Stan se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 695.690 €, 190,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Enterijeri će biti opremljeni premium materijalima, a sama zgrada će biti izgradđena prema najvišim standardima, pružajući udobnost i sigurnost stanovanja. Stanovi su opremljeni prvoklasnim materijalima-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 669.500 €, 359,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi petosoban penthouse stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, Osnovne škole ´ Sonja Marinković´, TC Promenada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor izgrađen je u zgradi novije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 669.500 €, 204,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan 4.0 stan na 7. spratu od 8, smešten u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu. Stan je u sivoj fazi, pružajući mogućnost izbora keramike i parketa prema željama kupca. S pogledom na Frušku Goru i grad, stan obuhvata terase na obe strane i prozorne panele od poda do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 667.800 €, 210,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo useljivo. Nekretnina potpuno drugačija u odnosu na redovne stanove koje Vam nudi Novosadsko tržište. Preporučujemo Vam stan koji se nalazi na Bulevaru Patrijarha Pavla i koji zauzima celu jednu stambenu etažu. Sva oprema je uvozna, s tim da je vlasnik nekretnine ostavio nezavršena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Raskošan i konforan stan ne daleko od Futoške pijace ! Stan ima dve etaže. Na jednoj je petosoban stan sa tri spavaće sobe,radnom i dnevnom. Svetao osunčan. Dvostrano orijentisan.Dva kupatila, gostinski toalet. Na nižoj etaži je teretana, sauna,solarijum, tuš i čajna kuhinja. Uknjizeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten sa teretanom, saunom i solarijumom! Ispod teretane stepenice do garaže sa 2 parking mesta. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten lux petosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija - Bulevar Oslobođenja. Na prvom spratu pet prostorija dok je sprat niže teretana sa saunom kao i solarijum. Ispod teretane stepenice vode u garažu. Stan dvostrano orijentisan. Veoma retka prilika! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 648.900 €, 203,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam PENTHOUSE u useljivoj zgradi u blizini Sajma. Nekretnina je u sirovom stanju, postoji mogućnost da investitor sa korigovanjem cene dovrši završne radove. Nekretnina poseduje gratis terasu od nekih 30m2 koja nije ušla u kvadraturu. Nekretnina ima povrat PDV-a. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 646.840 €, 133,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski stan u novoj zgardi. Visoki kvalitet gradnje i opreme. Uknjiženo 133m2, a ukupna kvadratura stana sa terasom koja izlazi na krov zgrade sa kog se pruža pogled na ceo grad i Frušku goru. Uz stan se dobijaju tri garažna mesta. Za više informacija, pozovite. N22 ŠIFRA: 534130....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najluksuznija zgrada u Novom Sadu! Građena po najvišim standardima! Cena za namešten stan kao na slikama! Za više informacija i prezentaciju objekta pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 639.530 €, 150,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan,lux stan na odličnoj lokaciji. ID:520297 Kontakt: 064/120-41-93 Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 665.900 € na 628.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 628.000 €, 359,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 665.900 €
24.04.2026 - 628.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska šifra - 1097899 Oglašena cena + 3 % provizije UKNJIŽEN petosoban PENTHOUSE stan na Grbavici u blizini Bulevara oslobođenja i Limanske pijace Stan poseduje krovnu terasu od 135 m2 na kojoj se nalazi bazen od 32 m2 Mogućnost ulaska liftom direktno u stan, mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 625.000 €, 250,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91853, II/, klima, terasa, parking. Izdaje se poslovni prostor, 250m2, u sklopu kuće. Idealan za IT firme. 10 parking mesta. Agencijska provizija 100. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 618.000 €, 177,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina kod Banovine. Zauzima celu treću etažu, prodaje se sa garažom u prizemlju objekta od 15m2. Projekat stana je odličan, veliki dn.boravak, izuzetno svetao sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, dva kupatila, garderoberi, ostave Bez ikakvog ulaganja i prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 604.120 €, 172,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!! RETKO U PONUDI !!! Predstavljamo Vam nekretninu koja je vredna vaše pažnje. Na prodaju četvorosoban stan u jednoj etaži. Savršen porodičan stan koji pruža komfor kakav se retko sreće. Sama zgrada je građena od najkvalitetnijih materijala: Fasadni blok 20cm, italijanska oprema,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 604.120 €, 172,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064 8222 148 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 595.000 €, 185,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno u ponudi Penthouse u jednoj etaži, liftom do stana, panoramski pogled na grad i Frušku Goru. Dnevni boravak sa kuhinjom/trpezarijom (open-space), sa izlazom na terasu (11m2) 4 spavaće sobe od kojih su dve sa sopstvenim kupatilom (master soba sa izlazom na terasu 34m2)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 595.000 €, 177,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Četvorosoban LUX stan u strogom Centru grada,blizina Dunavskog parka,Keja,Banovine . . stan ima kuhinju,trpezariju,veliki dnevni boravak,tri spavaće sobe,tri kupatila,veliku terasu,u ceni stana je i garaža,stan je uknjižen,odmah useljiv. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 591.000 €, 302,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan stan na najlepšoj lokaciji u gradu, lux opremljen od najkvalitetnijih materijala. U stanu se nalazi mini spa sa saunom i đakuzijem. Najbolja zgrada u gradu, portiri video nadzor 24h. U zgradi 12 stanova i isto toliko parking mesta. Veoma funkcionalan raspored sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 589.600 €, 173,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5.0 stan u NOVOM SADU, ADAMOVIĆEVO NASELJE površine 173m2. Stan je Penthouse. Retko u ponudi. Cena stana sa PDV. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme u stanu. Vila se nalazi u mirnoj i lepoj ulici u kojoj su dozvoljeni isključivo porodični stambeni objekti. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 587.100 €, 203,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban 135m Penthaus 300m terasa u izgradni Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 135m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 581.500 €, 135,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju četvorosobnog lux stana 135m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu, modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa parking mestima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 580.000 €, 152,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052815 Prodaja stanova, luksuzan penthouse 152m2 +80m2 , nekretnine Novi sad NEPONOVLJIV PENTHOUSE, KROVNA TERASA 80m, 2 GARAŽNA PARKING MESTA, PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD Sa velikim posredničkim zadovoljstvom Vam predstavljam vrhunski PENTHOUSE od 152m2 na atraktivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 580.000 €, 145,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U toku je izgrednja višeporodničnog objekta u naselju Telep. Zgrada se nalazi u blizini Limana, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, ALU spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 575.000 €, 115,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, Novi Sad,Centar (Sud), 115 m2, četvorosoban, visoko prizemlje. Izvanredna lokacija. Neposredna blizina oba Suda, Spensa, Centra, Bulevara Oslobođenja. Porodična nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 566.500 €, 185,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100859 : Predstavljamo vam penthouse koji se prostire na 185 m², idealan za one koji traže savršen spoj luksuza, privatnosti i komfora. Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan nudi direktan ulaz iz lifta, kao i stepenište koje vodi do prostora za uživanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 563.620 €, 152,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, terpezarije, spajza, 3 spavace sobe, 2 hodnika, kupatila i toaleta. Orijentisan je dvostrano, sa 3 velike terase, od kojih su dve orijentisane na dvorišnu stranu a jedna ulično sa direktnim pogledom na Petrovaradinsku tvrdjavu. U sklopu stana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 549.321 €, 83,00 m2 cca 6620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veoma lep, komforan i nov dupleks, koji je u fazi završavanja još nekih sitnica u stanu. Odličan raspored, komotne sobe sa lepom terasom. U zgradi se nalazi i biciklana, a u dvorištu zajednički parking. Idealno mesto za porodični život. Pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 545.900 €, 122,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina kod Socijalnog sa 4 spavaće sobe, sve u jednoj etaži. Lep raspored, potpuno odvojeni spavaći deo stana od dnevnog boravka. Poseduje dve terase, 2 kupatila, ostavu. Novogradnja, uknjižen stan na ime vlasnika 1/1. Prodaje se namešten, sa 2 parking mesta u ceni. Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 545.900 €, 163,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - centar - blizina suda i spensa, na prodaju fantastičan petosoban stan od 163m2, novija zgrada sa liftom, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dvostrano je orijentisan, sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 545.900 €, 163,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099241 - Na PRODAJU UKNJIŽEN petosoban stan u NAJATRAKTIVNIJEM delu grada, Stari grad, u neposrednoj blizini Dunava, Banovine, Dunavskog parka i ostalih znamenitosti grada Novog Sada. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space concept),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 536.500 €, 185,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 185m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan penthaus sa privatnim liftom koji ide direktno u ovaj stan. Stan ima fenomenalne terase sa obe strane zgrade, gledajući i na Frušku Goru, kao i na grad. Raspored stana čini velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 532.300 €, 152,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran četvorosoban stan, smešten na prestižnoj lokaciji uz Kej. Ovaj savršeni salonac pruža potencijal za kreiranje idealnog porodičnog doma, jer sa idelanim rasporedom prostorija i prostranim dnevnim boravkom nudi neograničene mogućnosti za prilagođavanje prema Vašim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 460)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>