• GoHome Professional
stanovi novi sad što skuplji 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad što skuplji 60 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad što skuplji 60 m2 klima

  • Za upit "stanovi novi sad što skuplji 60 m2 klima" pronađeno 1 041 nekretnina - prosečna cena 2.514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 293.550 €, 57,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

FENOMENALNA nekretnina u samom centru Novog Sada. Stan je kompletno renoviran, lux sredjen, sve radjeno po meri, prodaje se komplet namešten. Predivan pogled na Zmaj Jovinu, idealan kako za život tako i kao investicija. Ovakav stan se retko pojavljuje u ponudi i vredan je svake pažnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 288.400 €, 61,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe, kuhinje sa trpezatijom, spavaće sobe, kupatila i degažmana U blizini se nalazi sve potrebno za život Odlična ivesticija za život i/ili izdavanje Uknjiženo 1/1 Za više informacija pozvati na: 0652813132 0652813133 Agencijska oznaka: 1012306 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 288.400 €, 61,00 m2 cca 4730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran dvosoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na 5min od pešačke zone. Prodaje se namešten sa svom tehikom u kuhinjii kupatilo. Kompletno je renoviran pre par godina i ne zahteva ikakva ulaganja. Uz stan dobija se i pripadajuća podrusmka....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad što skuplji 60 m2 klima'
157.600 €
143.170 €
267.800 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 288.400 €, 56,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlicnu nekretninu blizu Železničke stanice. U pitanju je trosoban stan koji poseduje, dnevni boravak sa izlazom na terasu, kuhinja rađena po meri sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo i wc. Odličnog je rasporeda bez ikakih ulaganja. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 265.850 €, 65,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.550 €, 56,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno opremljen, dvosoban stan u luksuznom kompleksu Pupinova palata, u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini pešačke zone, keja, Dunavskog parka, restorana, prodavnica, škola i svih važnih sadržaja, na 1. spratu zgrade sa dva lifta, Raspored prostorija: – Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 253.800 €, 64,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 64m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 60m u Novom Sadu na visokom prizemlju, Stari grad ulica Maksima Gorkog u centru grada.Neposredno pored suda. Fantastična lokacija kako za život tako i za razne poslovne delatnosti ( advokatske, IT kancelarije, stomatološke odrinacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121199, klima, telefon, terasa, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE NA JEDNOJ OD NAJTRAŽENIJIH LOKACIJA U GRADU.PRVI VLASNIK 1/1,UKNJIŽEN. NA SKICI JE RASPORED. MÒŽE KOMPLETNO NAMEŠTEN NOVIM NAMESTAJEM I TEHNIKOM. NAKNADNO JE DODATNO OPREMLJEN. SVE INFORMACIJE NA TEL. 064 12 07 467. SAŠA. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 249.000 €, 65,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118907, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodajem veoma prostran i funkcionalan troiposoban stan. Ulaz u sobe iz hodnika. Kuhinja je malo izdvojena pri cemu ostaje vise prostora za dnevni boravak. Osvetljenni prijatan prosor za zivot....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem veoma prostran i funkcionalan trosoban stan. Ulaz u sobe iz hodnika. Kuhinja je malo izdvojena pri cemu ostaje vise prostora za dnevni boravak. Osvetljen i prijatan prosor za zivot Svaki kvadrat moze da se iskoristi. Idealan je za porodice. Troskovi grejanja mali. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 247.200 €, 56,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 246.260 €, 62,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 62m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 244.790 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.460 €, 62,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 237.650 €, 64,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 236.900 €, 63,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi fenomenalan stan na Keju. Kompletno renoviran, menjane instalacije. Kuhinja sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe,terasa i lođa. Dvostrano orijentisan sa pogledom na Dunav. Lep i miran kraj! Uz stan ide i podrum od 22 m2. b121 Šifra:551814 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 233.970 €, 59,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 59m2. Stan je u izgradnji. Prestižna lokacija. Svi potrebni sadržaju u blizini. Pešačka zona. Retko u ponudi. Zavređuje pažnju. Požurite Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 233.800 €, 63,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj izuzetni dvoiposoban stan predstavlja pravu retkost na tržištu nekretnina u Centru Novog Sada. Smešten na prestižnoj lokaciji, na Trifkovićevom trgu, ovaj stan nudi savršenu kombinaciju luksuza, udobnosti i praktičnosti, sve u srcu grada. Stan uknjižene površine 63m2, a u prirodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 231.370 €, 62,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na trazenoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa. Stan ne zahteva veca ulaganja, prodaje se namesten sa parking mestom u dvorištu zgrade. Ulicno orjentisan, za vise informacija i sam obilazak nekretnine kontaktirajte nase agente. Kontakt telefon 0631231262 - Jelena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex na izuzetnoj i traženoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i u ceni je obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spens - Dvoiposoban - Novogradnja sa liftom - 539003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spens.Novogradnja kod fakulteta,uknjižen trosoban diplex stan. Bez tereta i zabeležbi. Dogovor. 0648222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553666-Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 228.920 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.900 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 63m2. Cena stana sa pdv. Brzo useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje, renomiran investitor. Blizina svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, megamarketi, park, pijaca sve u blizini. Zgrada rađena po najkvalitetnijim standardima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 228.420 €, 63,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.700 €, 61,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 227.320 €, 63,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUKSUZAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – POLUNAMEŠTEN + OSTAVA 12 m² Na prodaju ekskluzivan stan u srcu Novog Sada – savršen spoj luksuza, lokacije i komfora! Lokacija: Strogi centar Novog Sada Površina stana: 63 m2 Dodatno: Ostava 12 m² ?️ Status: Polunamešten (ugradni plakari, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.620 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

536875- Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u ulici Ilije Ognjanovića. Strogi centar grada, zgrada se nalazi u pešačkoj zoni. Stan se prodaje komplet opremljen. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji kod Sajma. Ovaj prelep stan se nalazi u modernoj i atraktivnoj zgradi novogradnje, a njegova dvostrana orijentacija pruža obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Svi materijali i oprema u stanu su pažljivo odabrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prava retkost! Fantastičan stan u odličnoj zgradi, sve urađeno sa ukusom. Prostrane sobe, školskog rasporeda. Odlična lokacija, a opet u svom miru. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju konfornog velikog dvosobnog stana 64m u Novom Sadu u centru grada, ulica Vase Stajića na III spratu. U stanu se nalaze veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.310 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! šifra 526477, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 63,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Avenija Garden kompleks je pravo urbano utočište koje pruža savršenu ravnotežu između udobnosti, sigurnosti i stilskog života. Sa svojim impresivnim nizom pogodnosti, uključujući privatni parking i 24/7 obezbeđenje, ovaj kompleks pruža bezbrižan način života za svoje stanare. Stanovnici....