• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja useljiv do 230000 eura do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja useljiv do 230000 eura do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja useljiv do 230000 eura do 1900 eura/m2

  • Za upit "stanovi nis novogradnja useljiv do 230000 eura do 1900 eura/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.756 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 125.400 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, stan površine 75,68 kvm, na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat useljen je u 2021 godini, gradjena po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i pripadajuća podrumska prostorija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja useljiv do 230000 eura do 1900 eura/m2'
123.000 €
123.000 €
84.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 92,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan u novogradnji, u stambenom objektu PR+III i PR+VI u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 92 m2,uknjižena površina je 66 m2, na 6. spratu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje. Stan je komforan, odmah....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 106.500 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponidi je NOV dvoiposoban stan u blizini hotela Tami,stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, hodnika, kupatila, velike terase, ostave i parking mesto.Stan je odmah useljiv,cena je sa PDV-om.Za više....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, useljiv, u zgradi po+pr+3, na Panteleju. Stan je površine 54 m2 , sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentacija stana je jug-zapad. Stolarija je izrađena od PVC profila. Podna obloga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, stan površine 74 kvm, na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat je useljiv, gradjen po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan je za stanovanje-život,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.400 €, 94,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.500 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, cetvorosobne strukture na 6. i 7. spratu ukupne povrsine 100m2, od toga 75m2 u prvoj etazi dnevni boravak sa terasom, wc, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima dva bešumna lifta. Stan je dvoiposobne strukture i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na lođu, dve prostrane,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.700 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 74, stvarne 79 m2. Stan se nalazi u polu-suturenu zgrade sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodinka, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja izlazi na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima ugrađeno etažno grejanje sa kotlom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na II spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 13)

<< <1> >>