• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja pala cena barem 50 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja pala cena barem 50 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja pala cena barem 50 m2 što manji

  • Za upit "stanovi nis novogradnja pala cena barem 50 m2 što manji" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.898 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lift
    • parket
    • parking
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 104.130 € na 98.650 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 98.650 €, 50,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 104.130 €
05.04.2026 - 98.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji na Paliluli. Površine je 49,82m2, nalazi se na I spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se koriste....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 87.400 € na 83.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.900 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 87.400 €
17.04.2026 - 83.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.6m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 87.500 € na 84.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 84.000 €, 46,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 87.500 €
17.04.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 46.65m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja pala cena barem 50 m2 što manji'
119.610 €
119.610 €
83.900 €
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 87.500 € na 84.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 84.000 €, 47,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 87.500 €
12.04.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 93.750 € na 90.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 93.750 €
12.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 50m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 121.600 € na 113.320 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.320 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.188 €
01.03.2026 - 121.600 €
17.04.2026 - 113.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 59.64m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 145.200 € na 134.600 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 134.600 €, 69,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 145.200 €
20.02.2026 - 134.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan trosoban stan u novogradnji u Durlanu. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade, izvedene površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Funkcionalan raspored....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 182.000 € na 166.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 166.500 €, 90,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 182.000 €
17.04.2026 - 166.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 3.5 stan, 90m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 4.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Jedinstven stan, sa dodatnom terasom od 50m2. Krakteristike stambenog prostora:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 145.000 €
24.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, trosoban stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u Durlanu. Površine je 92m2,smešten na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>