• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja luksuzan do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja luksuzan do 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja luksuzan do 80 m2

  • Za upit "stanovi nis novogradnja luksuzan do 80 m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 2.158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u novogradnji-Centar-Kej(Centar)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova,pametnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 178.050 €, 67,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 67,44m2, na II spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 152.660 € na 159.300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 159.300 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 138.790 €
01.02.2026 - 152.660 €
03.04.2026 - 159.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 60,34m2 na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja luksuzan do 80 m2'
210.900 €
210.900 €
136.800 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 202.000 €, 79,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 179.400 € na 195.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 78,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 179.400 €
15.03.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 78m2 i nalazi se na I spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu će biti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.400 €, 78,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-centar. Odmah useljiv stan, u sistemu pdv-a.Kvalitetna gradnja,hrastov parket,drvo-aluminijum stolarija,prvoklasna keramika. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-257-244 ili 064-538-11-99. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-Pantelej. Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026 Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti. Cena sa uracunatim pdv-om mogucnos kupovine parking mesta 5800 e Za dodate informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11 Tehnicke karakteristike;....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 194.000 €, 84,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan troiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 84,35m2 i nalazi se na III spratu zgrade P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je etažno i u stanu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.330 €, 54,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills.(Durlan)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills. Cena je 1390E/kvm, ne postoji mogućnost povraćaja PDV-a. Stan se nalazi u polusuturenu ali je izuzetno lepo osvetljen. Funkcionalan raspored prostorija,visoki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 105.500 €, 52,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Ekskluzivna ponuda – cena 105.500 eura, dogovor – eksluzivna lokacija, centar, kod Šojke, u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta, idealan za izdavanje kao I za kvalitetan porodičan život, kompletno renoviran LUX sređen, BEZ IKAKVOG ULAGANJA, uknižen dvoiposoban komforan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, Na upit, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan na Paliluli. Površine je 52m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno sa kalorimetrima. Stan je luksuzno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov luksuzan stan na veoma lepoj lokaciji kod Čaira. Površina stana je 50m2, nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Stan je jednoiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je lepo osvetljen i opremljen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026 cena sa pdv-om Kvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan stan na veoma lepoj lokaciji na keju. Površina stana je 40m2, nalazi se na II spratu, zgrada nema lift. Stan je jednoiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je opremljen izuzetno kvalitetnim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>