• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja luksuzan što manji do 1500 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja luksuzan što manji do 1500 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja luksuzan što manji do 150000 eura

  • Za upit "stanovi nis novogradnja luksuzan što manji do 150000 eura" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.953 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026 cena sa pdv-om Kvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 105.500 €, 52,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Ekskluzivna ponuda – cena 105.500 eura, dogovor – eksluzivna lokacija, centar, kod Šojke, u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta, idealan za izdavanje kao I za kvalitetan porodičan život, kompletno renoviran LUX sređen, BEZ IKAKVOG ULAGANJA, uknižen dvoiposoban komforan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja luksuzan što manji do 150000 eura'
100.000 €
129.400 €
159.300 €
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.330 €, 54,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills.(Durlan)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stana u novogradnji-Niš-Beverli hills. Cena je 1390E/kvm, ne postoji mogućnost povraćaja PDV-a. Stan se nalazi u polusuturenu ali je izuzetno lepo osvetljen. Funkcionalan raspored prostorija,visoki....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 117.000 €, 63,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-Pantelej. Stanovi su u fazi izgradnje,useljenje decembar 2026 Zgrada kvalitetne gradnje visoke funkcionalnosti. Cena sa uracunatim pdv-om mogucnos kupovine parking mesta 5800 e Za dodate informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11 Tehnicke karakteristike;....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u novogradnji-Centar-Kej(Centar)(Stan - Dvoiposobna Struktura)Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova,pametnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-centar. Odmah useljiv stan, u sistemu pdv-a.Kvalitetna gradnja,hrastov parket,drvo-aluminijum stolarija,prvoklasna keramika. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-257-244 ili 064-538-11-99. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Zgrada je spratnosti P+4 i gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se troiposoban stan površine 76m2 koji se nalazi na I spratu. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Paliluli u neposrednoj blizini hotela Panorama Lux. Nalazi se u potkrovlju porodične kuće koja ima svoj poseban ulaz. Prostor je površine 103m2 i predstavlja "open space" prostor. Izvučena je struja, voda i kanalizacija, postavljena pvc stolarija. Velika prednost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>