• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja kablovska barem 60 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja kablovska barem 60 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja kablovska barem 60 m2 što veći do 210000 eura Zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "stanovi nis novogradnja kablovska barem 60 m2 što veći do 210000 eura zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.118 €
08.05.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je trosoban....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 155.300 € na 161.750 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 161.750 €, 64,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 155.300 €
01.05.2026 - 161.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje sve prostorije, dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, dve spavaće sobe i dva kupatila. Dnevna soba i jedna spavaća sobe izlaze na....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 118.000 € na 123.850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.850 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 123.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, neuseljavan stan na Bulevaru Nemanjića. Stan ima 59m2, nalazi se na osmom spratu u zgradi sa liftom. Istočno orijentisan. Po sturkturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Objekat....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi nis novogradnja barem 60 m2 što veći do 210000 eura zadnjih 14 dana porasla cena (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>