• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja do 150000 eura oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja do 150000 eura oglasi obja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja do 150000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "stanovi nis novogradnja do 150000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 126.800 € na 140.900 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 140.900 €, 71,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 119.800 €
11.06.2025 - 126.800 €
16.03.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 118.920 € na 136.300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 136.300 €, 48,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 118.920 €
24.04.2026 - 136.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 118.000 € na 127.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 127.800 €, 68,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 116.400 €
01.03.2026 - 118.000 €
17.04.2026 - 127.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Pantelej, Somborska - Na prodaju 2.5 stan u novogradnji, 67.27m2 na sjajnoj lokaciji na Panteleju, blizu raskrsnice Somborske sa Studeničkom ulicom. Stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenim kuhinjskim delom, 2 spavaće sobe, terasu, predsoblje, kupatilo....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 121.920 € na 147.600 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 147.600 €, 72,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 121.920 €
25.02.2026 - 147.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine72m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i komfor....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 141.600 € na 147.500 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 141.600 €
08.04.2026 - 147.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 59m2, nalazi se na I spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat je građen najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne uslove....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 143.200 € na 147.115 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 147.115 €, 68,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 143.200 €
17.04.2026 - 147.115 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 68,33m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 127.900 € na 131.370 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 131.370 €, 71,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 127.200 €
10.04.2026 - 127.900 €
24.04.2026 - 131.370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 71.01 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 121.040 € na 127.092 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 127.092 €, 61,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 121.040 €
26.04.2026 - 127.092 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekrenitna, dvoiposoban stan u novogradnji, smešten na izuzetno dobroj lokaciji u naselju Pantelej, u samoj blizini Pantelejske crkve. Reč je o kvalitetnoj stambenoj zgradi sa svega 8 stanova, što budućim vlasnicima obezbeđuje mirnije i prijatnije okruženje za svakodnevni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi nis novogradnja do 150000 eura porasla cena (141)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>