• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja do 150000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja do 150000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja do 150000 eura 40 m2

  • Za upit "stanovi nis novogradnja do 150000 eura 40 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 1.994 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parket
    • 2.sprat
    • lift
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na drugom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.700 € na 74.880 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 74.880 €, 39,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 72.400 €
08.03.2026 - 78.700 €
05.04.2026 - 74.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji na Paliluli. Površine je 34,64m2+4,2m2 terasa, nalazi se na I spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.300 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji u Donjoj Vrežini. Površine je 41,32m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Postoji mogućnost da se pregradi i dobije još jedna soba.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja do 150000 eura 40 m2'
77.930 €
124.600 €
72.530 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 98.750 €, 40,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji, površine cca 40 m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je moderno opremljen i funkcionalno organizovan, idealan za savremeni život ili investiciju. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom (open space koncept) Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 81.040 €, 41,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 40,52m2 po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih jedinica spratnosti Po+P+4.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 75.850 €, 41,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su jednoiposobni stanovi u novogradnji u mirnom delu Donje Vrežine, pogodni za stanovanje i izdavanje. Dostupne kvadrature: 40,81 m² – sprat 49,82 m² – prizemlje Cena: 1.850 €/m² 1.900 €/m² (kreditni kupci) Parking mesto: 5.000 € Struktura stana: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.280 €, 39,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 38,64m2 (34,64m2 + 4m2) po strukturi jednoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 101.830 €, 39,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 39,65....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 64.910 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 39,34m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Delijski Vis, 64.690 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 71.250 €, 38,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.280 € na 65.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 65.200 €, 38,00 m2 cca 1720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 63.280 €
27.02.2026 - 65.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja spratnosti Sut+P+2, bez lifta, koja se nalazi u mirnom kraju Palilule, idealnom za porodičan život. Stambeni objekat se gradi od najkvalitetnijih materijala i u skladu sa evropskim standardima gradnje. Prodaje se jednoiposoban stan površine 38,35m2, na prizemlju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 68.100 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38,67m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.070 € na 76.860 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 76.860 €, 42,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 80.070 €
17.04.2026 - 76.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 42.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.810 €, 38,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 72.770 €, 38,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 38.3 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severozapadno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 79.570 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na Trošarini, površine 41,88m2 , po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prizemlju zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih jedinica spratnosti Su+Pr+2+Ps.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.190 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 42.13....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 65.740 €, 38,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 38,67 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,višenamenske prostorije, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj kako za život tako i za izdavanje zbog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 68.450 €, 37,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju garsonjera, 37m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 81.700 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 43 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoustočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 74.210 €, 37,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, funkcionalan jednosoban stan površine 36,2 m², smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade u izgradnji. Objekat se gradi od kvalitetnih materijala – sve se zida termo blokom koji daje zvučnu i toplotnu izolaciju i oblaže se fasadnom izolacijom od 10 cm stiropora....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 71.250 €, 37,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan je jugozapadno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 81.940 € na 78.660 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 78.660 €, 43,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 81.940 €
17.04.2026 - 78.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 43.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova kvadratura raspoloživa na više spratova u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 71.250 €, 37,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 81.380 €, 43,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 43.99 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.570 €, 37,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 68.200 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je garsonjera u moderno dizajniranoj novogradnji, na dobroj lokaciji u Čalijama. Površine je 36,86m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kombinovane sobe i kupatila. Moderan dizajn odlikuje se jednostavnošću i funkcionalnošću prostora. Kvalitetna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.070 € na 76.860 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 76.860 €, 43,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 80.070 €
12.04.2026 - 76.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>