• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanu u Duvaništu. Stan ima 72m2 uknjižene površine, po strukturi je komforan trosoban, orijentisan jug-istok. Nalazi se na petom spratu (nije poslednji) u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dva spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 70,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u blizini Caira. Nalazi se na 8. spratu zgrade sa 2 lifta (ukupno 15). Sastoji se od: Ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, terase sa pogledom na Cair, kupatila i wc-a, i francuskog balkona. Stan je kompletno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 59,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2.5-soban stan na Bulevaru Nemanjića, u neposrednoj blizini Delta Planeta i Doma zdravlja. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa tri lifta, video-nadzorom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Orjentisan je jugoistocno. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, prostrana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 146.000 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 2 spavace sobe, kupatila i terase. Karakteristike: -Grejanje centralno -Parket na podovima -Delimicno renoviran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan koji se nalazi na prestižnoj lokaciji u ulici Aleksandra Nenadovica u Nisu, u neposrednoj blizini tržnog centra Kalce i Foruma, kao i brojnih maloprodajnih objekata, pošte, vrtića, škola, marketa, restorana, kafića i javnog prevoza. Lokacija omogućava maksimalnu funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 54,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan površine 54m² + 12m² terasa, smešten na petom spratu stambene zgrade bez lifta, u samom centru grada. Stan ima funkcionalan raspored i čine ga: prostran hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, spavaća soba, kao i dodatna manja soba koja se može koristiti kao radna ili....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić… Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 124.800 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Stan se nalazi na drugom spratu novije stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarija pregrađene šankom, dnevne sobe , spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Stan je istočno orjentisan, nalazi se u centru grada....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi nis do 140000 eura uknjižen do 80 m2 zadnjih 14 dana (86)
  • stanovi nis novogradnja do 140000 eura do 80 m2 zadnjih 14 dana (28)
  • stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen zadnjih 14 dana (2)
  • stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do 80 m2 (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>