• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do 80 m2

  • Za upit "stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.930 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.700 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 74, stvarne 79 m2. Stan se nalazi u polu-suturenu zgrade sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodinka, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja izlazi na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima ugrađeno etažno grejanje sa kotlom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 76,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

TEL. 063 1979 097 - Nis Cair do samog parka i Skole Ratko Vukicevic nov izuzetan DVOIPOSOBAN komforan stan vrhunskog kvaliteta veliki dnevni boravak dve prostrane spavace sobe velika prelepa lodja u stanu je sve radjeno po porudzbini od najkvalitetnijih najboljih materijala uknjizen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja do 140000 eura uknjižen do 80 m2'
123.850 €
123.850 €
149.000 €
 
+11%

Promena cene sa 115.500 € na 128.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 128.500 €, 61,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 84.500 €
28.11.2024 - 85.500 €
16.01.2025 - 87.500 €
25.02.2025 - 94.500 €
12.08.2025 - 99.500 €
16.10.2025 - 115.500 €
10.03.2026 - 128.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA VREDI VIDETI - PRELEP STAN I LOKACIJA - PANTELEJ UL. GORNJOMATEJEVAČKA, NOV malo korišćen JAKO LEP DVOIPOSOBAN STAN, FUNKCIONALAN, SUNČAN, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, ODLIČAN RASPORED, ZGRADA VRHUNSKOG KVALITETA, STAN POSEDUJE 2 LEPE SPAVAĆE SOBE, TERASA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.000 €, 51,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan na Paliluli, Mokranjceva, novogradnja tan se nalazi u novoj manjoj stambenoj zgradi na III-spratu bez lifta, povrsine od 51m2 sa etaznim grejanjem na struju. Ispred zgrade je slobodan parking. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 75.500 €, 49,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Centar grada Obilicev Venac vrhunska lokacija KOD APELACIONOG SUDA 10 min hoda do Pravnog Fakulteta DIF a i ZNR NOV malo koriscen izuzetan lep DVOSOBAN stan odv.komotna spavaca soba stan ufunkcionalan odlican raspored uredna dokumentacija uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 78.500 € na 95.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 95.500 €, 34,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 54.000 €
28.11.2024 - 59.000 €
16.10.2025 - 78.500 €
10.03.2026 - 95.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, EXTRA POVOLJNO 95.500 evra, VRHUNSKA NAJEKSKLUZIVNIJA - NAJBOLJA LOKACIJA U GRADU - ČAIR KOD AS TRGOVINE I DUŠANOVOG BAZARA, NOV ODMAH USELJIV PRELEP JEDNOIPOSOBAN KOMFORAN STAN - DUPLEX - napomena kupcima stan nije u kući - VRHUNSKI....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com