• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi nis novogradnja zadnjih 14 dana" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.198 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • uknjižen
    • parket
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 159.940 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 64,62m2, nalazi se na IV spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored, prilagođen savremenom načinu života porodice. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 92,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov prostran trosoban stan u mirnom delu Durlana. Nalazi se na idealnom 1.spratu manje porodicno-stambene zgrade (PR+3). Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, 2 prostrane spavace sobe, kupatila, dve terase i ostave. Uz stan se dobija....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 120.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 123.000 €
11.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 46m², smešten u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je po strukturi dvosoban, sa odvojenom spavaćom sobom, što pruža dodatni komfor i odličnu organizaciju prostora. Prodaje se potpuno namešten, sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi nis novogradnja zadnjih 14 dana'
128.000 €
110.300 €
58.000 €
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan u kvalitetnoj i modernoj novogradnji u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Površine je 65,5m2, nalazi se na III spratu (poslednji) stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom prilagođenim savremenom načinu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.000 €, 48,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

moderan dvosoban stan površine 48m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji Palilula Stan je useljiv juna 2026 godine. funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Idealan je za pojedince ili parove koji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 98.000 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 70,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 70 m², smešten na petom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.500 €, 50,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan, idealan za udoban život ili kao investicija. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila i lođe. Odličan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 155.760 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. U stanu je ugrađeno smart podno grejanje na struju, koje omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 134.640 €, 51,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan površine 51m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Opremljen je smart podnim grejanjem na struju, koje pruža maksimalnu udobnost i kontrolu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 361.200 €, 154,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nov, neuseljavan petosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar Nemanjića. Stan se nalazi na 4. spratu moderne zgrade sa dva lifta (ukupno 6 spratova), što pruža idealan balans između visine i dostupnosti. Struktura stana je izuzetno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2. Kvadratura: 38,35m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom Spavace sobe Kupatila Karakteristike: -tarket i keramika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.055 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi izgradnje oko 80% a završetak radova očekuje se krajem avgusta ove godine. Lokacija pruža izuzetan komfor za svakodnevni život sve što vam je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 191.510 €, 77,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je troiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 77,38m2, nalazi se na II spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored, prilagođen savremenom načinu života porodice. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.350 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 52,26m2, nalazi se na IV spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored, prilagođen savremenom načinu života porodice. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 245.115 €, 89,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan stan u modernoj novogradnji u samom centru Niš, u neposrednoj blizini Margera jedne od najtraženijih lokacija za stanovanje i investiciju. Projekat planiran za završetak 2027. godine predstavlja spoj savremenog dizajna, visokog kvaliteta gradnje i energetske efikasnosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)