• GoHome Professional
stanovi nis novogradnja 50 m2 oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi nis novogradnja 50 m2 oglasi objavljeni od - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi nis novogradnja 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "stanovi nis novogradnja 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 89.500 € na 99.460 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 99.460 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 89.500 €
20.04.2026 - 99.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji u Čalijama. Površina stana je 49, 73m2 i nalazi se na II spratu u zgradi spratnosti Po+P+4 sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu će biti etažno na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.700 € na 92.150 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 92.150 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 89.150 €
10.04.2026 - 89.700 €
24.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.860 € na 97.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 97.500 €, 52,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 94.340 €
10.04.2026 - 94.860 €
24.04.2026 - 97.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 52.69 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban I sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 118.920 € na 136.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 136.300 €, 48,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 118.920 €
10.04.2026 - 136.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.360 € na 89.720 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.720 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 87.360 €
03.04.2026 - 89.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.286 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.286 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 80.973 €
26.04.2026 - 83.286 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 81.025 € na 85.655 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 85.655 €, 46,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.025 €
17.04.2026 - 85.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 81.358 € na 83.682 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 83.682 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 81.358 €
26.04.2026 - 83.682 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,49m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem ) u odličnoj novogradnji.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi nis novogradnja 50 m2 porasla cena (62)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>