• GoHome Professional
stanovi Voždovac BEOGRAD prizemlje parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi Voždovac BEOGRAD prizemlje parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Voždovac BEOGRAD prizemlje parket

  • Za upit "stanovi voždovac beograd prizemlje parket" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 3.234 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 219.172 €, 71,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Eksluzivna ponuda u agenciji Art nekretnine! Bez provizije za kupce! U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan 71.16 m2 sa terasom na prizemlju, drugom i trećem u novogradnji na dobroj lokaciji blizu tržnog centra Stadion, pošte, pijace, izlaza na auto put, sa lepim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 86.000 €, 28,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Tc Stadion - Selimira Jeftića 0.5, 28m2, VPR/2, EG, interfon, klima. Prodaje se garsonjera-studio na Voždovcu u blizini TC Stadion. Nalazi se na visokom prizemlju, ima 28m2, grejanje je etažno na struju, stolarija je PVC, na podu je parket. Izuzetno kvalitetna gradnja. Moguć....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 243.600 €, 87,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi trosoban, sa dve spavaće sobe od 87,03m2 , na prizemnoj etaži, koja je ustvari kao visoko prizemlje , jer se ispod nalai stan. Kvalitet gradnje podrazumeva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi voždovac beograd prizemlje parket'
235.000 €
632.000 €
299.925 €
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u visom prizemlju završene uknjižene stambene zgrade u na samo 4 minuta hoda od Bulevara JNA. U stanu je urađena keramika sa sanitarijama, a kupcu ostaje da ugradi parket, sobna vrata i radijatore koji su obezbeđeni i to će kupcu biti odbijeno od cene stana. U slučaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 257.730 €, 71,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo 3.0 stan od 71m2 sa terasom i mogućnošću kupovine garažnog mesta. Planirani završetak radova karajem 2026. godine sa građevinskom dozvolom. Zgrada ima 10 stanova i dva nivoa garažnih mesta ispod zemlje. Stan se nalazi u prizemlju, dok je sa ulazne strane u nivou suterena....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.920 € na 169.970 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 169.970 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.09.2025 - 194.895 €
04.11.2025 - 189.925 €
10.02.2026 - 178.920 €
28.04.2026 - 169.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan sa dodatnom spoljašnjom izolacijom od 10cm. Visina od zemlje do simsa prozora 2m. Grejanje putem dve inverter klime. Renovirano sve osim unutrašnjih vrata u periodu 2016-2023 godina. PVC stolarija, hrastov parket prve klase, granitne pločice, Fidova sklopka itd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 483.200 €, 121,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Specijalna ponuda retko u ponudi LUX stan u nepsrednoj blizini Autokomande. Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica . U neposrednoj blizini objekta nalazi se nekoliko škola i vrtića, pijaca, marketi, veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREMIJUM STAN SA BAŠTOM NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI VOŽDOVCA U srcu Voždovca, prodaje se ekskluzivan dvosoban stan od 64m², smešten u prizemlju moderne zgrade sa sedam spratova. Posebna vrednost ovog stana je privatna, ograđena bašta, idealna za uživanje, relaksaciju ili porodične trenutke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 242.669 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je trosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122420, PR/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Prodaje se stan na Vozdovcu u ulici Jovana Bijelica. Stan je kompletno renoviran, uknjizen 1/1, bez tereta. Prodaje se zbog kupovine druge nekretnine. Mikrolokacija je savrsena, tacno preko puta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan dvosoban stan površine 52,33m2 sa dvorištem od 31,84m2 u novogradnji na Pašinom brdu Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od pet spratova Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu u Ustaničkoj ulici. Po strukturi je dvosoban, orijentisan severoistocno. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 180.810 €, 51,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na trećem spratu i severoistočno je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 245.000 €, 118,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan površine 61,90 m², koji se nalazi u prizemlju moderne zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila, hodnika, vešernice i terase, koja pruža dodatni prostor za uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetan stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac. Površine je 71m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dečije sobe, prostrane spavaće sobe, ostave, toaleta i kupatila. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 50,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su moderno projektovani stanovi u novoj urbanoj zgradi sa svega 16 stambenih jedinica, što garantuje privatnost i miran život u zelenom okruženju. Objekat kombinuje funkcionalnost, estetiku i vrhunski kvalitet gradnje, savršen za porodični život ili investiciju. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 167.160 €, 47,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo jednoiposoban stan u prizemlju, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena u mirnoj ulici, udaljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 289.845 €, 88,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 171.745 €, 49,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 177.012 €, 49,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 49,17m2 i po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.310 €, 44,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 187.264 €, 52,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 334.915 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo četvorosoban stan na drugomm spratu, orijentisam ka ulici, izuzetno funkcionalan, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom centralno orijentisanim, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 186.000 €, 53,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan na prvom spratu, orijentisam ka ulici, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetno funkcionalnu garsonjeru smeštenu na Lekinom brdu. Garsonjera se prostire na 30m2 i nalazi se u niskom prizemlju zgrade sa četiri sprata, koja poseduje samo četiri stambene jedinice, osiguravajući mir i privatnost. Njena strateška lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 174.580 €, 49,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov troiposoban stan na visokom prizemlju u beogradskom naselju Jajinci. Stan čine dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, tri spavaće sobe, hodnik i terasu od 10m2 koja ne ulazi u kvadraturu. Potrebno je da kupac završi stan po svojoj volji kao što su parket, vrata, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 180.215 €, 51,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena u mirnoj ulici, udaljena....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu. Površine je 37m2 i nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Nalazi se u zgradni modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 172.980 €, 49,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 158.750 €, 49,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 330.313 €, 67,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 37)

<< <1> >>