• GoHome Professional
stanovi BEOGRAD od 20000 do 30000 evra pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi BEOGRAD od 20000 do 30000 evra pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi BEOGRAD od 20000 do 30000 evra pala cena

  • Za upit "stanovi beograd od 20000 do 30000 evra pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 49.500 € na 42.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 42.000 €, 14,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 49.500 €
09.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična investiciona prilika – samostalna kućica kod SC Vračar. U ponudi je manji samostalni objekat površine 14 m², smešten u dvorištu u neposrednoj blizini Sportskog centra Vračar. Nekretnina predstavlja idealnu priliku za kupce koji traže projekat za renoviranje i prilagođavanje....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 60.000 € na 45.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
15.02.2026 - 60.000 €
01.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lokal adaptiran u garsonjeru na drugom spratu u krugu tržnog centra Piramida. Pogodno za stanovanje ali i kao investicija. Samo keš kupci. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.000 €, 18,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 50.000 €
13.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena dvorišna garsonjera. U donjem delu je kuhinjsko trpezarijski deo, drvenim stepenicama se ide na gornji deo gde je spavaći deo. Kupatilo je izdvojeno i nalazi se par metara van objekta. agencijska provizija 2% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 49.990 € na 47.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 47.000 €, 14,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 49.990 €
27.03.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Garsonjera, uknjižena kao garaža na 14m2. Kompletno nameštena. Renovirana. Centralno grejanje. Infostan 2000 dinara. Zgrada povučena od ulice. Parking ispred stana. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art nekretnine"....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 49.990 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 49.990 €, 30,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2026 - 52.000 €
16.05.2026 - 49.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Kotež po strukturi jednosoban, ukupne površine 30 m2, odlična lokacija, kompletno renoviran. Iz otkupa. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 30 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 2.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 57.000 € na 50.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 57.000 €
04.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima u blizini. Pogodan za izdavanje – idealan kao prva nekretnina ili investicija. U blizini marketi, škole,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 59.000 € na 53.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 59.000 €
16.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižena garsonjera u Krnjači površine 23m2 i sastoji od ulazne zone, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. Nalazi se u blizini autobuskog stajališta, Poljoprivredne škole i nekoliko trgovinskih lanaca. Lokacija garsonjere omogućava lak i brz dolazak do centra grada. Postoje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 53.000 €, 23,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 57.000 €
05.04.2026 - 55.000 €
06.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo manji stan od 23m2 na Kanarevom brdu. Stan ima jednu prostoriju gde se nalaze soba, kuhinja, trpezarija i tuš kabina. Toalet nije u stanu već je u odvojenom delu na kraju hodnika. Na spratu je zajednička velika terasa. Stan poseduje i podrum. Okrenut....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi beograd od 20000 pala cena (2346)
  • stanovi beograd od 20000 do 30000 evra (283)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>