• GoHome Professional
stan zvezdara do 40m2 novogradnja klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan zvezdara do 40m2 novogradnja klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zvezdara do 40m2 novogradnja klima

  • Za upit "stan zvezdara do 40 m2 novogradnja klima" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.916 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 91.818 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 40,34m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 93.130 €, 40,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 93130 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121191, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se potpuno nov, moderan stan od 40m² na drugom spratu novoizgrađene zgrade useljene pre samo 15 dana. Stan nikada nije korišćen – vi ćete biti prvi stanari! Raspored je izuzetno funkcionalan: dnevna soba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan zvezdara do 40 m2 novogradnja klima'
22.200 €
83.660 €
115.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.000 €, 37,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 37,34m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno spavaćeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.727 €, 41,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 41,31m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 41,29m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo, kompletno namesten i opremljen, dvosoban stan sa terasom, 3. sprat, u novogradnji, centralnim grejanjem na gas, int.- tv /optika/, u neposredoj blizini a. stanice g.linija 46,63 I 27. Milana Rakica, Zvezdara. 500 eu + rezije+depozit. Agencijska provizija 50% Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>