• GoHome Professional
stan voždovac potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac potkrovlje

  • Za upit "stan voždovac potkrovlje" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.858 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 4.sprat
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 304.000 €, 80,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep, funkcionalan luksuzni dupleks Stan se nalazi na odličnoj lokaciji blizu Voždovačke crkve u okruženju sa brojnim školama,a prodavnicama, restoranima i odličnim gradskim prevozom. Raspored prostorija je vrlo funkcionalan. Donji nivo je planiran za dnevni boravak sa odvojenom....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac potkrovlje'
338.000 €
235.000 €
334.915 €
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 155.000 € na 185.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2024 - 155.000 €
03.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Jajinci - Draginje Radovanović 2.0, uknjižen na 58m2 (terasa), EG, 2/3, interfon, telefon, podrum, parking, garaža, dvorište Dvosoban stan od 58m2 u kući lociranoj na lepom delu u Jajincima sa dvorištem od 276m2, u neposredno blizini Banjice. Zajedno sa stanom u cenu je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veoma šarmantan i funkcionalan stan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici. Prodaje se kompletno namešten, sa garažnim mestom. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi u potkrovlju na četvrtom spratu u zgradi novije gradnje. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan, u potkrovlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Gornjačka, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Autokomanda, Gornjačka, lux.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 106,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novije gradnje sa liftom prodaje se stan na četvrtom spratu. Stan je u dva nivoa - duplex. Grejanje centralno sa kalorimetrima. U donjem delu sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terasom koja gleda na centar Beograda, spavaćom sobom i kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 234.000 €, 59,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen na 59m2, mereno 120m2 plus 3 terase, 5.0, I i II sprat, 2 kupatila, funkcioniše kao 2 stambene jedinice, EG. U porodičnoj zgradi, stan na dva nivoa površine 120m2 plus 3 terase na Banjici, u mirnom kraju. Originalno na jednom nivou su tri spavaće sobe sa kupatilom, a na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva, Kralja Vladimira, dvoetažna kuća od 91m2. Prostorije: Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo, potkrovlje: dve spavaće sobe i kupatilo. U ceni je zidana garaža u koju se ulazi sa ulice. Odlična lokacija. Samo keš kupci....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 160.000 €, 94,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran dupleks stan od 94 m2, idealno lociran preko puta farmaceutskog fakulteta. Stan je uknjižen, s tim da je trenutno uknjižen samo donji deo od 69 m2. Nalazi se na 4. spratu izuzetno kvalitetno građene zgrade od crvene fasadne cigle. Od prostorija na donjem nivou....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 133.000 €, 38,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, stan na odličnoj lokaciji. Zgrada uredna i održavana iz 2007. Izuzetno očuvan, svetao, sa odvojenom spavaćom sobom. Ravan plafon bez kosina. Iznad stana je većim delom stan u potkrovlju. Komunikacija sa gradom odlična, blizu autobuskog stajališta, parka i ostalih sdržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 206.415 €, 62,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux novogradnju. Objekat ima jednu podzemnu garazu ( podrum -1 ), prizemlje, dva sprata i potkrovlje. U prizemlju se nalazi jedan stan, zajednicke prostorije i komunikacije ( ulazni trem, vetrobran i stepenisni prostor sa liftom ). Na prvom i drugom spratu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>