• GoHome Professional
stan voždovac podno grejanje useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac podno grejanje useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac podno grejanje useljiv

  • Za upit "stan voždovac podno grejanje useljiv" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.531 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosečna cena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.148 €, 86,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 315.354 €, 122,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 248.886 €, 93,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac podno grejanje useljiv'
231.000 €
258.624 €
313.786 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 491.000 €, 127,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode Stepe, Voždovac Lokacija: Vojvode Stepe, Voždovac Površina: 127 m² Struktura: 4-soban stan (veliki dnevni boravak + 3 spavaće sobe) Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Mar 2027 . Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 487.200 €, 174,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvoetažni stan u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, smešten u Strumičkoj ulici, u neposrednoj blizini Parka Šumice. Stan se nalazi u manjoj, modernoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan se sa stoji od: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 252.360 €, 64,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 304.000 €, 80,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep, funkcionalan luksuzni dupleks Stan se nalazi na odličnoj lokaciji blizu Voždovačke crkve u okruženju sa brojnim školama,a prodavnicama, restoranima i odličnim gradskim prevozom. Raspored prostorija je vrlo funkcionalan. Donji nivo je planiran za dnevni boravak sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 40,00 m2 cca 6750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo prelep luksuzno namešten 2,0 stan u novogradnji na Lekinom brdu na odličnoj lokaciji. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak, spavaca soba, kupatilo i terasa. Terasa je zaista velika i predstavlja pravu oazu mira i uživanja a ukupna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 263.648 €, 100,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 317.660 €, 91,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 45,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121776, III/III, dupleks, lift, francuski balkon, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Stan je uknjižen, odmah useljiv, u odličnom stanju i građen od izuzetno kvalitetnih materijala. Na prodaju prelep i funkcionalan dupleks stan površine 80 m² (40 m² po etaži), Donji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 232.500 €, 93,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na 4.spratu od IV u kvalitetnoj novogradnji sa liftom. Karakteristike: Podno grejanje na toplotnu pumpu, Pvc stolarija, Blind vrata, Dve klime, kompozitni parket. Mogućnost kupovine garaznog mesta na klackalici 15.000 plus PDV. Stan je useljiv za dva meseca. Cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 271.359 €, 82,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, u novoj zgradi, luks. EG na struju, kao i podno grejanje, 2 mokra čvora. Portir u zgradi, dečje igralište u kompleksu. Svetao stan, odmah useljiv. Retko u ponudi, mogućnost kupovine parking mesta. Za svaku preporuku. U cenu je uračunat PDV. Agent Aleksandra Adamović....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>