• GoHome Professional
stan voždovac parket što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac parket što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac parket što manji

  • Za upit "stan voždovac parket što manji" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 3.322 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 388.000 €, 162,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na granici gradske udobnosti i mirnog okruženja, tik uz Šumice i nadomak Autokomande, u jednoj tihoj ulici blizu Dušanovačke pošte, nalazi se moderan dom koji odiše stilom i kvalitetom. U pitanju je dupleks smešten u luksuznoj novogradnji iza koje stoji proveren investitor, poznat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 515.850 €, 172,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 172 m2pogled na Hram Sv.Save V i VI sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 794.700 €, 177,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao petosoban stan površine 176,60 m², na trećem spratu moderne stambene zgrade sa liftom i recepcijom sa čuvarom, na izuzetnoj lokaciji – Bulevar Oslobođenja, u neposrednoj blizini Slavije (opština Vračar). Stan se nalazi u novoj zgradi sa ukupno 26 stambenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 494.613 €, 183,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u modernom kompleksu na Trošarini. U neposrednoj blizini je sportski centar, autobuske, tramvajske i trolebujske linije, kao i ostali sadržaj neophodan za svakodne aktivnosti (marketi, pošta, banka, apoteka, ugostiteljski objekti). Sama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 476.000 €, 186,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi petosoban, duplex, na dve etaže. Stan ima četiri spavaće sobe , od kojih su dve dve master sobe sa svojim kupatilima i garderoberima , po jedna na etaži....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 860.000 € na 830.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 830.000 €, 193,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 860.000 €
06.03.2026 - 830.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na Vračaru, u najlepšem delu ulice Gospodara Vučića, prodaje se luksuzan duplex površine 193m2. Stan se nalazi na petom spratu moderne šestospratnice sa dva lifta. U zgradi ima 26 stanova, a na petom spratu dva. Stan prestavlja malo remek delo arhitektonskog promišljanja. Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 721.000 €, 205,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.feniks.rs

Luksuzan petosoban stan u prelepom delu Gospodara Vučića. Stan ima veliku i lepu terasu pravilnog oblika sa koje se pruža lep pogled prema Avali. Parket S klase, italijanska keramika, plinski kamin, odlična stolarija daju ovom stanu luks kategoriju. Odličan raspored i oblik prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 767.592 €, 213,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025. - 767.592 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 319.000 €, 216,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika na tržištu – ekskluzivan stan na poslednjem spratu nove zgrade u izgradnji, sa prostranom terasom i spektakularnim, otvorenim pogledom na panoramu Beograda. Ovaj stan od 116m² grejne površine + 100m² krovne terase predstavlja savršen spoj komfora, privatnosti i moderne....