• GoHome Professional
stan voždovac pala cena novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac pala cena novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac pala cena novogradnja

  • Za upit "stan voždovac pala cena novogradnja" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 3.334 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • opremljen
    • interfon
    • parking
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 468.865 € na 458.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 458.200 €, 118,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 468.865 €
08.05.2026 - 458.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan površine 118,70 m², sa dodatnom terasom od 7,45 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom: veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 350.000 €
12.11.2025 - 340.000 €
21.11.2025 - 335.000 €
22.02.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj stan nalazi se u novom i jednom od najtraženijeg kompleksa Voždove kapije. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevnicu, vrtići, škole, fakulteti, prodavnice svih delatnosti, gradski prevoz Izuzetno svetao i prijatan. Visoko kvalitetni materijali....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 102.600 € na 96.450 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 96.450 €, 38,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 102.600 €
04.03.2026 - 96.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji, preporuka za kupovinu i kao investiciono ulaganje i za zivot. Predat na legalizaciju. Samo keš kupci za sada, do dobijanja resenja. Više....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac pala cena novogradnja'
119.500 €
632.000 €
135.000 €
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2025 - 230.000 €
16.03.2026 - 235.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Milisava Djurovica, 3.5, 70 m2 sa terasom, II od III sprata, eg, tel, lift, interfon, video nadzor, odmah useljiv, gradjevinska dozvola (placeno gradsko gradjevinsko zemljiste), mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 224.605 € na 216.860 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 216.860 €, 77,45 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 224.605 €
29.04.2026 - 216.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1377 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je četvorosoban stan površine 77.45m2 u novogradnji u Beogradu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.09.2025 - 399.000 €
04.11.2025 - 380.000 €
21.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
30.01.2026 - 349.000 €
17.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Gligorija Vozarevica (RETKO !) Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2012 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 356.035 €
24.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ljube Nedića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 123.500 € na 117.300 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 117.300 €, 48,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 123.500 €
08.04.2026 - 117.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 48m2, terasa, EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske stanice od T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 235.000 €
27.03.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Milisava Djurovica Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 142.000 € na 138.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 138.000 €, 44,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 157.000 €
30.12.2025 - 149.900 €
30.01.2026 - 145.000 €
20.02.2026 - 142.000 €
06.03.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pavla Labata Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Strumicka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.600 € na 190.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 190.000 €, 54,22 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 200.600 €
19.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja 2026, privatno vlasništvo 1/1. Niko nije živeo u stanu. Na oglašenu cenu kupac plaća porez na prenos apsolutnih prava 2,5%. Vrhunski kvalitat gradnje, odličan raspored prostorija, grejanje i hlađenje sa ekonomičnom toplotnom pumpom, pogled na Hram Svetog Save. Odlična....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.089 € na 171.948 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 171.948 €, 61,41 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 178.089 €
29.04.2026 - 171.948 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1375 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je trosoban stan površine 61.41m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 269.000 €
17.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo prelep, nov lux stan u stambeno poslovnoj lameli Vojvoda Residence .Vrhunski kvalitet gradnje, materijala i enterijera. Zgrada sa dva lifta. Grejanje na toplotne pumpe, podno, hlađenje. Smart sistem povezivanja, video nadzor, alarmni sitem, pametne brave,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 530.000 €
29.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lekino brdo - Grčića Milenka, 4.0 duplex, 93 m² Na prodaju luksuzan četvorosoban duplex stan u novogradnji iz 2021. godine. Stan se nalazi na III i IV spratu od ukupno IV sprata u zgradi sa liftom.Dvostrano orijentisan, svetao i sunčan, sa lepim otvorenim pogledom. Stan je moderno....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 172.000 € na 169.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 41,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 172.000 €
29.04.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan na Lekinom brdu, u Belimarkovićevoj ulici, u novogradnji iz 2025. godine. Struktura stana je funkcionalna, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prilikom gradnje korišćeni....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 180.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 180.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzno sređen i opremnjen stan u novogradnji iz 2022godine.Ima dve odvojene spavaće sobe i nalazi se u mirnom delu između Zvezdare i Voždovca, okružen zelenilom i parkom. Dnevna soba spojena sa kuhinjom opremljena modernim aparatima. Stan ima kamin na bioethanol i akvarijum koji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 530.000 € na 470.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 530.000 €
01.05.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 215.000 €
29.04.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA – Kompletno renoviran trosoban stan 60m² Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 60m², idealnog rasporeda – dve spavaće sobe i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan odiše svetlošću i pruža maksimalnu udobnost za porodičan život. Nekretnina je u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 280.000 €, 130,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 290.000 €
25.02.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127808, III/, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking. Veliki, moderan stan od 130kvm., kod Farmaceutskog fakultetaDupleks, sa jasno odvojenom dnevnim I spavacim blokom. Sastoji se od 5,5 soba, 2 kupatila, lodje.Poseduje parking mestoStan za komforan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 22)

<< <1> >>