• GoHome Professional
stan voždovac pala cena 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac pala cena 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac pala cena 80 m2

  • Za upit "stan voždovac pala cena 80 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.226 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.10.2025 - 260.000 €
19.10.2025 - 250.000 €
26.11.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran trosoban dupleks smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici u blizini TC i okretnice tramvaja, merene površine 90m2. Deo Voždovca koji je dobro povezan sa svim delovim grada i ima odličan balans izmedju urbanog i porodičnog života. Prvi nivo se sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 325.000 €, 83,00 m2 cca 3920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 350.000 €
12.11.2025 - 340.000 €
21.11.2025 - 335.000 €
22.02.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj stan nalazi se u novom i jednom od najtraženijeg kompleksa Voždove kapije. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevnicu, vrtići, škole, fakulteti, prodavnice svih delatnosti, gradski prevoz Izuzetno svetao i prijatan. Visoko kvalitetni materijali....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac pala cena 80 m2'
245.000 €
245.000 €
240.000 €
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3. 0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Triše Kaclerovića Sprat: 1 Spratnost: 7 Soba: 3 Godina izgradnje: 1971 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan 3.0 stan,kompletno renoviran Prodaje se funkcionalan,veoma svetao,trosoban porodični stan na izuzetnoj lokaciji,u ulici Triše Kaclerovića (potez između Vojvode Stepe i Autokomande).Posebnu prednost čini odvojen spavaći blok,što pruža mir i privatnost svim članovima porodice.Struktura:....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 224.605 € na 216.860 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 216.860 €, 77,45 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 224.605 €
29.04.2026 - 216.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1377 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je četvorosoban stan površine 77.45m2 u novogradnji u Beogradu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 285.000 €
03.07.2025 - 275.000 €
30.10.2025 - 269.000 €
16.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 85m2 (terasa), 3/4, CG, klima, video nadzor, interfon, internet, ktv. Granica dva dela grada Lekinog brda i Šumica predstavlja jedno od najpoželjnijih mesta za stanovanje na Voždovačkoj. Strumička ulica prostire se centralnim delom naselja i spaja gradski park Šumice sa Vojislava....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2024 - 319.000 €
12.06.2024 - 299.000 €
02.09.2024 - 285.000 €
16.07.2025 - 275.000 €
27.10.2025 - 269.000 €
15.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Strumicka, 3.0, 85 m2 sa terasom od 7.5 m2, III od IV sprata, cg, telefon, bez lifta (u proceduri je dobijanja dozvole za izgradnju lifta), interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, uknjizen na 85 m2, novija zgrada iz 2010.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.07.2024 - 299.000 €
22.09.2024 - 285.000 €
02.07.2025 - 275.000 €
29.10.2025 - 269.000 €
22.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo izvanredan trosoban stan modernog koncepta, veoma svetao, trostrano orijentisan sa visinom plafona 2.70 m. Nalazi se u neposrednoj blizini parka Šumice sa pogledom na zelenilo. Visok nivo gradnje. Odlična infrastruktura. U postupku je dobijanja dozvole za ugradnju lifta.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 85,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Strumicka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 269.000 €
15.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno komforan dvoiposoban stan sa terasom u novijoj zgradi, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u jednoj od najlepših ulica na Lekinom brdu. Ono što ovaj stan izdvaja je odličan raspored prostorija (obe spavaće sobe imaju svoje kupatilo + toalet). Stan odlikuje lep pogled.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 269.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 269.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>