• GoHome Professional
stan voždovac lođa dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac lođa dve lođe - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac lođa dve lođe

  • Za upit "stan voždovac lođa dve lođe" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 2.955 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan, na najboljoj lokaciji u naselju Stepa Stepanović; Zgrada iz 2013. god, sa liftom i video nadzorom. Veoma svetao, okrenut ka parku; Od prostorija: ulazni hodnik, velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve lođe; Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 187.000 €, 75,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan stan na jednoj od najboljih lokacija na Banjici, u neposrednoj blizini Banjičke pijace. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Uknjižen na 75 m² građevinske površine (69 m² korisna grejna površina + lođa od 6 m²). Trosobne strukture, ali zahvaljujući....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac lođa dve lođe'
280.000 €
260.000 €
206.900 €
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Arhitektonske tehničke škole i Beo shoping centra, smešten u ulici Vojislava Ilića, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Stan je u izvornom stanju, ali se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 209.900 € na 206.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2025 - 230.000 €
07.05.2025 - 220.000 €
23.07.2025 - 215.000 €
08.10.2025 - 209.900 €
13.05.2026 - 206.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo funkcionalan stan u izvornom stanju, površine 92 m² (82 m² grejne površine + dve lođe), smešten u kvalitetnoj zgradi iz 80-ih godina, poznatoj po svojoj masivnoj gradnji i odličnom rasporedu prostorija. Stan je dvostrano orijentisan, sa dve spavaće sobe koje se nalaze u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 556.940 €, 168,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4. 0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna novogradnja, vrhunskog kvaliteta, u prestižnom delu grada, nudi priliku za bajkovit život. U ponudi četvorosoban stan izvanredne strukture i funkcionalnosti:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u izuzetno funkcionalnom naselju Banjica, koje je povezano sa gradom na tri strane i sa tri vrste prevoza – autobusom, trolejbusom i tramvajem, na trećem od ukupno osam spratova, i idealnog je rasporeda – dve spavaće sobe i kupatilo su potpuno odvojene od kuhinjsko-trpezarijsko-dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121901, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, deljiv. Nudimo vam izuzetan stan koji se sastoji iz dva stana,jedan pored drugog. Za svoje potrebe sada je jedan stan sa dva kupatila. Ko bi želeo da vrati u postojeće stanje,veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 378.000 €, 84,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u novijoj zgradi od pikovane fasade, sendvič zid. Trostrano orijentisan. Trosoban: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve lođe i pripadajući podrum. Zgrada okružena zelenilom. Agencijska nadoknada 2% uknjizen 1/4 Jove Ilića || dokumentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 209.000 €, 66,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan i očuvan stan na visokom prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u neposrednoj blizini supermarketa “Vero”, javnog prevoza, škola i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od predsoblja, kupatila, komforne dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 198.000 €
11.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 120,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ekskluzivna prodaja. - Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. - Prvi, jedini i isključivi vlasnici. - Izuzetno komforan stan. - Odličan raspored. - Dvostrano orijentisan (istok - zapad). - Sunčan i svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 183.000 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetna nepokretnost, kompletno renovirana najkvalitetnijim materijalima koji se mogu pronaći na našem tržištu. Stan je po strukturi dvosoban uz mogućnost adaptacije i prilagođavanja potrebama novog kupca. Sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ulazi u sve prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.900 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Uknjižen, u izvornom stanju, funkcionalan i adaptibilan. Nalazi se na drugom spratu održavane zgrade od osam spratova. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i svetao sa lepim pogledom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....