• GoHome Professional
stan voždovac lođa 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac lođa 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac lođa 80 m2

  • Za upit "stan voždovac lođa 80 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 3.015 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 311.000 €, 78,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Triše Kaclerovića 3.0, 78m2 (lođa 6m2), 1/7, CG, lift, interfon U ponudi je prostran i funkcionalan stan u stambenoj zgradi, dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, sa prijatnim pogledom na dvorište, što obezbeđuje mir i dosta prirodnog svetla tokom dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao stan na Autokomandi, u ulici Admirala Vukovića. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komforne dnevne sobe sa kaminom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta, kao i terase. Dodatni kvalitet prostoru daje zastakljena lođa, koja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac lođa 80 m2'
230.000 €
230.000 €
296.000 €
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 328.000 € na 311.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 328.000 €
08.05.2026 - 311.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan 3.0 stan,kompletno renoviran Prodaje se funkcionalan,veoma svetao,trosoban porodični stan na izuzetnoj lokaciji,u ulici Triše Kaclerovića (potez između Vojvode Stepe i Autokomande).Posebnu prednost čini odvojen spavaći blok,što pruža mir i privatnost svim članovima porodice.Struktura:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 240.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 240.000 €, 82,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 246.000 €
15.05.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prostran trosoban dupleks u mirnoj i zelenilom okruženoj Paunovoj ulici, u blizini TC i okretnice tramvaja. Stan je uknjižen na 82 m2, mereno ima 90m2. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i prostrane lođe. Drugi nivo ima 2 spavaće sobe, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u izuzetno funkcionalnom naselju Banjica, koje je povezano sa gradom na tri strane i sa tri vrste prevoza – autobusom, trolejbusom i tramvajem, na trećem od ukupno osam spratova, i idealnog je rasporeda – dve spavaće sobe i kupatilo su potpuno odvojene od kuhinjsko-trpezarijsko-dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 225.000 €, 77,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan sa pogledom na Hram – Autokomanda, Triše Kaclerovića Na prodaju svetao i funkcionalan 3.0-soban stan površine 77m² (uknjiženo 70m²), u soliteru na 5. spratu od ukupno 12, sa dva lifta i urednim ulazom. Stan je dvostrano orijentisan, odmah useljiv i renoviran – uključujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 84m2 (dve lođe), 2/6, CG, lift, interfon, internet, KTV, dve klime, bez ulaganja Ulica Generala Štefanika proteže se sredinom naselja Stepa Stepanović, celom njegovom dužinom. Zgrada u kojoj se stan nalazi je pri početku ulice. Naselje je moderno i planski koncipirano, infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan trosoban stan, na najboljoj lokaciji u naselju Stepa Stepanović; Zgrada iz 2013. god, sa liftom i video nadzorom. Veoma svetao, okrenut ka parku; Od prostorija: ulazni hodnik, velika dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve lođe; Mali troškovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 305.000 €, 76,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan i veoma prijatan dvosoban stan, smešten u manjoj i urednoj zgradi, na prestižnoj lokaciji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, garderobera i lođe. Stan poseduje veliki pripadajući podrum i parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 378.000 €, 84,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan u novijoj zgradi od pikovane fasade, sendvič zid. Trostrano orijentisan. Trosoban: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve lođe i pripadajući podrum. Zgrada okružena zelenilom. Agencijska nadoknada 2% uknjizen 1/4 Jove Ilića || dokumentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 197.000 €, 84,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na trećem, ujedno i poslednjem spratu uredne zgrade sa liftom. Upisane korisne površine 79 m² (građevinske 84 m²). Stan je trenutno u fazi renoviranja, što budućem kupcu pruža odličnu priliku da završne radove prilagodi sopstvenim željama i standardima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 260.400 €, 84,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u izuzetno lepom delu naselja Stepa Stepanović. Nalazi se u zgradi staroj desetak godina, sa veoma lepo održavanim ulazom. Veoma funkcionalan stan. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpazarije, hodnika, dve spavaće sobe, lođe, kupatila i toaleta. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 163.200 €, 76,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112543, I/III, klima, telefon, izvorno stanje, stara gradnja. Lep,prostran,funkcionalan stan,u mirnom naselju.Četvorosoban stan,dvorišno orjentisan,TA peć,stara gradnja,lođa,dobra povezanost sa gradom,u blizini TC Stadion.Idealan za veliku porodicu.Delimično uknjižen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 197.000 €, 84,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv stan na trećem i poslednjem spratu, u zgradi sa liftom, upisane korisne površine 79m2, građevinske 84m2. Dnevnom boravku je pripojena velika lođa a manja lođa i toalet su adaptirani u drugo kupatilo. Stan se prodaje sa započetim renoviranjem. U celom stanu je na podu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

kod TC Stadiona, termo izolacija, lift, pogled na park .. / ul. Braće Jerković, zgrada u parku i zelenilu, uredan ulaz, termo izolacija, lift, trostran, svetao, funkcionalan stan, klima, interfon, parket, 2 spavaće sobe, mogućnost još jedne spavaće sobe, prostrana Lođa (8m2), francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 187.000 €, 75,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan stan na jednoj od najboljih lokacija na Banjici, u neposrednoj blizini Banjičke pijace. Stan se nalazi u kvalitetnoj i održavanoj zgradi. Uknjižen na 75 m² građevinske površine (69 m² korisna grejna površina + lođa od 6 m²). Trosobne strukture, ali zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 272.000 €, 85,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Južno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvorište, sa sadržajem, video nadzorom i čuvarskom službom. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25.000 EUR. Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 212.800 €, 75,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva novogradnja, 3.0 dupleks, 76m2, sa terasom 2.5m2, 2 MČ, II sprat, lift. Visok kvalitet gradnje i ugrađenih materijala. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, opremljene kuhinjskim elementima, sa trpezarijom, kupatila, opremljenog kupatilskom galanterijom, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 199.900 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan renoviran stan, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. 69m2 grejne površine, 75m2 je sa lođom. Adaptabilan u 3.5, svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Javni parking ispred zgrade. Dobro pozicioniran u naselju, blizina gradskog prevoza, marketa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 86m2 (terasa + lođa), 2/2, eg/gas, ktv, interfon, telefon, garaža. Gradska opština Voždovac se nalazi na svega nekoliko kilometara od srca grada, te je njena blizina centru, a ujedno i odvojenost od gradske vreve čini jednim od poželjnijih lokacija za stanovanje. Sanska ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan na Zvezdari, u neposrednoj blizini Arhitektonske tehničke škole i Beo shoping centra, smešten u ulici Vojislava Ilića, u zgradi starije, kvalitetne gradnje. Stan je u izvornom stanju, ali se ističe vrlo dobrim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac – Vojvode Stepe, 2.5 stan sa dve lođe i dva kupatila Na odličnoj lokaciji na Voždovcu u neposrednoj blizini Saobraćajnog fakulteta, nalazi se funkcionalan i veoma svetao dvoiposoban stan, idealan za porodičan život i kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen na 74m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 244.000 €, 74,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini, javnog prevoza, škola i svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe i kuhinje (open space), tri spavaće sobe, lođe, ostave, kupatila I toaleta. Iz stana se pruža otvoren pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 32)

<< <1> >>