• GoHome Professional
stan voždovac do 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan voždovac do 70 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 70 m2

  • Za upit "stan voždovac do 70 m2" pronađeno 1 662 nekretnina - prosečna cena 3.246 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • novogradnja
    • podrum
    • 2.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.000 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 55m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Mokroluška, Voždovac, 160000€, 55m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Mokroluška, Voždovac Mokroluška.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 209.000 € na 199.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 209.000 €
12.04.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan, funkcionalan i udoban stan u naselju Stepa Stepanović u komplaksu Vojvoda Residence u Lameli 1 , na povučenom spratu , sa velikom tersom u ponudi je po ceni 3590 eur po m2 + PDV od 10% koji se može vratiti za kupca prve nekretnine. Stan je veoma svetao, sa prelepim širokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, funkcionalan, ušuškan stan u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković Odličan izbor za stanovanje ali i kao investicija za izdavanje. Zgrada je sa 2 lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Prostorije: predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 194.075 € na 199.620 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.620 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 205.165 €
27.02.2026 - 194.075 €
01.04.2026 - 199.620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.indomio.rs

*** Direktna prodaja Bez Provizije *** Prodaje se dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovac, u neposrednoj blizini Studentski dom 4. april. Stan se nalazi u maloj i mirnoj ulici, a na samo nekoliko minuta od glavnih saobraćajnica kao što su Vojvode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni, svetli i funkcionalni stanovi u novoj stambenoj zgradi koja se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda – Jajincima. Ovi stanovi su savršen izbor za sve koji žele da žive u mirnom okruženju, a opet u blizini svih potrebnih sadržaja i sa odličnom povezanošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan kompletno namešten i renoviran 2.5 stan sa predivnim pogledom. Prodaje se kompletno namešten sa najnovijom tehnikom, kuhinjom i novim stvarima. Izuzetno lepo osmišljen i iskorišćen prostor. Blizina auto puta, i svih potrebnih sadržaja. Lift ide do sedmog sprata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, 2.5, bez ulaganja. TA grejanje, niskl mesečni troškovi. Svetao, dvostrano orjentisan. Urađena je nova fasada na zgradi. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, škole, gradskog prevoza. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 ДВОСОБАН СТАН УСЕЉИВ ОД 01.06. НА ВОЖДОВЦУ – 55м² (укључена тераса) Локација: Билећка, поред хотела Н 🟢 Структура: Простран ходник Спаваћа соба Дневни боравак Одвојена кухиња Купатило Тераса 📍 Одлична локација! У близини свих факултета на Вождовцу....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.600 € na 190.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 190.000 €, 54,22 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 200.600 €
19.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja 2026, privatno vlasništvo 1/1. Niko nije živeo u stanu. Na oglašenu cenu kupac plaća porez na prenos apsolutnih prava 2,5%. Vrhunski kvalitat gradnje, odličan raspored prostorija, grejanje i hlađenje sa ekonomičnom toplotnom pumpom, pogled na Hram Svetog Save. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata, eg, tel, lift, interfon, ktv, internet, 2 klime, brzo useljiv, namesten, uknjizen na 54 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.menadzer.biz

Odlican stan na Banjici sa dve lodje, ekonomska iz kuhinje i velikom lodjom koja je povezana sa dnevnom sobom, tipski, dvostrano orijentisan, izvoran, po strukturi jednoiposoban, veoma lako adaptibilan u veci. Stan se sastoji od prostranog dela ulaznog hodnika, kupatila, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ataše nekretnine Vam nude luksuzan dvoiposoban stan sa ogromnom terasom na Lekinom brdu, u Petrovaradinskoj ulici. Petrovaradinska, Beograd, Srbija ; Vozdovac, Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54m2+terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2. 0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na trećem spratu i severoistočno je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se odličan, četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, na Medakoviću 1, u blizini TC Stadion. Prostor ima sjajan raspored, sastoji se iz velikog predsoblja, tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kupatila. Dve spavaće sobe i dnevna soba imaju izlaz na zasebne terase.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Luksuzan trosoban stan u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje prostrana natkrivena terasa od 80m2, idealna za uživanje, odmor i druženje tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Petrovaradinska Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smešten u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu. Stan je u potpunosti nov, neuseljavan, i odlikuje ga luksuzna oprema. Sastoji se od prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 99.600 € na 97.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 97.200 €, 54,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.600 €
01.05.2026 - 97.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran, dvosoban stan od 54m2 u ulici Topola u Kumodražu. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), kupatila, predsoblja i terase. Stan ima i pripadajući deo dvorišta u kome može i da se parkira. Grejanje je na struju (dve klime,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 136.350 €, 54,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo komforan stan u mirnom delu Banjice. U blizini kompleksa Paunov breg, stan poseduje sopstveno parking mesto i prelep pogled na VMA. Veoma osvetljen i topao. Stan je uknjižen. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Mateja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Danijelova ulica. Dvoiposoban stan, površine 54m² na drugom spratu u novogradnji. Grejanje je etažno, na struju. Stan je uknjižen na fizičko lice, nema povrata PDV-a. Rok završetka radova je početak avgusta. Samo za keš kupce. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 270.000 € na 240.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 240.000 €, 54,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 270.000 €
19.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj i prijatnoj ulici, nadomak parka Šumice, prodaje se kompletno opremljen i namešten stan koji pruža veoma udobne i kvalitetne uslove za život. Lokacija na kojoj se stan nalazi idealna je za sve koji žele da uživaju u mirnom okruženju, okruženi zelenilom, a da istovremeno imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 270.000 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na odlicnoj lokaciji na Lekinom brdu. Stan je u potpunosti nov, neuseljavan, i odlikuje ga luksuzna oprema. Sastoji se od prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo izvanredan stan u zgradi iz 2023. godine. Stan se nalazi na pravom visokom prizemlju - 1,2m od trotoara. Po strukturi je trosoban: dnevno-kuhinjsko-trpezarijski deo, dve spavace sobe, kupatilo, ostava i terasa. Stan je u besprekornom stanju, u izvanrednoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Ataše nekretnine Vam nude luksuzan dvoiposoban stan sa ogromnom terasom na Lekinom brdu, u Petrovaradinskoj ulici. Kvadratura: 54m2 + natkrivena terasa 80m2 > 134 m2 Struktura: 2.5 (dvoiposoban) Sprat: PR od III Raspored i oprema: Funkcionalan antre (ulazni hodnik) koji vodi u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-502 (od ukupno 502)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>