• GoHome Professional
stan voždovac do 3100 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan voždovac do 3100 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 3100 eura/m2

  • Za upit "stan voždovac do 3100 eura/m2" pronađeno 1 684 nekretnina - prosečna cena 2.652 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 270000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini voždovačke crkve, nalazi se ovaj autentičan i veoma prijatan stan trosoban stan, smešten u uredno održavanoj zgradi sa 2 lifta. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno svetao i prozračan, ispunjen prirodnom svetlošću tokom celog dana, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.900 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 3.0, renoviran, bez ulaganja. Izuzetno svetao, dvostrano orjentisan. U sve prostorije se ulazi iz hodnika. U stanu ostaje ugradna kuhinja. Javni parking ispred zgrade. Odlično pozicioniran u naselju. Blizina gradskog prevoza, škole, marketa. Odlična saobraćajna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo trosoban stan, 69m2, na prvom spratu četvorospratnice. Meštrovićeva je prelepa ulica u naselju Braće Jerković, okružena zelenilom i parkovima za decu. U blizini su dve osnovne škole, vrtić, TC Stadion, marketi, Dom zdravlja. Povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 208.500 €, 72,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, 2.5 stan, 72m2(2L), CG, IV /VI, lift. Komforan dvoiposoban stan u ulici Braće Jerković, na izvanrednoj lokaciji, sa kompletnom infrastrukturom. Veoma uredan ulaz. Stan je održavan, u izvornom stanju. Stan je u postupku otkupa, još uvek nije u celosti otkupljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Preporučujemo Vam uknjižen, u veoma lepoj ulici, sa ukusom kapitalno renoviran troiposoban stan sa dva mokra čvora i centralnim grejanjem. Zgrada je pozicionirana u parkovskom okruženju sa kompletnom infrastrukturom, idealno za organizovan porodičan život, posebno za porodice sa malom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 2.0-soban stan UKNJIŽEN na 57m2 u blizini pijace na Banjici. Stan se nalazi na devetom spratu (nije poslednji sprat) u održavanoj zgradi sa video nadzorom, interfonom i tri lifta. U stanu je cetralno grejanje i topla voda (račun za infostan oko 10000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.454 €, 71,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan trosoban stan – 71m2, savršen raspored, Voždovac Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan trosoban stan, idealan za porodičan život ili investiciju. Visina plafona 3m. Nalazi se na 7. spratu od 8 kvalitetne novogradnje na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 121,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, na super lokaciji, sa predivnim pogledom na okruženje. Korisna površina ovog stana je 121m2, uknjiženo 89m2. Donji nivo: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 107.000 €, 37,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95135, III/IV, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Izuzetan 1.5 stan pozicioniran na 3.spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, ušuškane terase (na koju se ulazi iz dnevne sobe), spavaće sobe i kupatila. Odlična mikrolokacija : picerija, apoteka, velnes,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan kompletno namešten i renoviran 2.5 stan sa predivnim pogledom. Prodaje se kompletno namešten sa najnovijom tehnikom, kuhinjom i novim stvarima. Izuzetno lepo osmišljen i iskorišćen prostor. Blizina auto puta, i svih potrebnih sadržaja. Lift ide do sedmog sprata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 699.000 €, 242,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana spojena 122m + 120m , plus 3 garazna mesta , trenutno funkcionise kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 699.000 €, 242,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjižen, novogradnja, garaža(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana spojena 122m + 120m , plus 3 garažna mesta , trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 280.000 €, 97,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostran, svetao i kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran, svetao, kompletno renoviran stan u ul.Braće Jerković na odličnoj lokaciji sa dobrom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, velikog garderobera, trpezarije, kuhinje, kupatila i gostinskog toaleta. Kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Interfon Podrum Vojvode Stepe Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gostivarska, Voždovac, 185000€, 59m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Gostivarska, Voždovac Gostivarska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Faramaceutski fakultet, Vojvode Stepe, 59m2 .. 59m2, 2.0, 1/4, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Odličan, prostran dvosoban stan, dvostrano....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 142.000 € na 138.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 138.000 €, 44,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 157.000 €
30.12.2025 - 149.900 €
30.01.2026 - 145.000 €
20.02.2026 - 142.000 €
06.03.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon Pavla Labata Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 141.990 € na 138.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 138.000 €, 44,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 157.000 €
28.12.2025 - 149.900 €
30.01.2026 - 144.990 €
20.02.2026 - 141.990 €
01.03.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novoj zgradi, dvostrano orijentisan, vrhunske izrade; postavljena je alu stolarija sa roletnama. Sastoji se od dnevne sobe sa izlazom na terasu, spavaće sobe sa plakarom, kupatila i kompletno opremljene kuhinje.Grejanje je na električni kotao. Uz stan ide sopstveno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 181.500 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Centralno grejanje Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan, lepo sredjen stan u novogradnji. Odlična lokacija . izdvojen spavaći blok. Uknjižen na 73m3 + dvorišna terasa. Svi ugradni elementi izuzetnog kvaliteta. Odmah useljiv. Uz stan se prodaje i garažno mesto 25.000 e Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan poslovni prostor površine 41m2 na opštini Savski Venac u Zvečanskoj ulici, u blizini Hyde parka koji je na samo 5 min udaljenosti, u blizini su vam takođe i Topčiderska zvezda, Autokomanda je na samo 1km od ovog poslovnog prostora Odlična povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 138.000 €, 48,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 48m², novogradnja, renoviran, lođa, parking, gasno grejanje, uknjižen, odlična lokacija SEO TEKST OGLASA: Na prodaju dvosoban stan površine 48m² u kvalitetnoj novogradnji, koji se nalazi na 2. spratu od ukupno 3 sprata. Stan je renoviran, funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 298.990 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu u Garibaldijevoj ulici prodajemo luksuzno opremljen troiposoban stan površine 104m2. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 3 sprata manje novije zgrade iz 2014.godine. Sastoji se iz velikog hodnika iz kog se ulazi u prostrani dnevni boravak koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.menadzer.biz

Odlican stan na Banjici sa dve lodje, ekonomska iz kuhinje i velikom lodjom koja je povezana sa dnevnom sobom, tipski, dvostrano orijentisan, izvoran, po strukturi jednoiposoban, veoma lako adaptibilan u veci. Stan se sastoji od prostranog dela ulaznog hodnika, kupatila, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan salonskog tipa, uknjižen bez upisane kvadrature, mereno ima ukupno 68m2 (58m2 + terasa 10m2). Uknjižen dvosoban salonski stan na odličnoj lokaciji, u blizini ulice Gospodara Vučića. Nalazi se na prvom spratu u dobro održavanoj predratnoj zgradi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 75m2(lođa), 2/4, CG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Vojvode Stepe kao jedna od glavnih saobraćajnica u gradu, spaja Autokomandu sa naseljem Kumodraž. Nepokretnost se nalazi u blizini farmaceutskog fakulteta i instituta Torlak, iznad naselja Stepa Stepanović. Ovaj kraj grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Stepe, Voždovac, 215000€, 75m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vojvode Stepe, Voždovac Vojvode Stepe.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 137.500 €, 48,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Voždovac,Lekino brdo,trosoban,48m2+17m2 terase ,137500+PDV(10%) eur,lux Prodaja stana u izgardnji,na Dušanovcu na izuzetnoj lokaciji,blizu pijace,doma zdravlja,prodavnica,banaka,škole,obdaništa,restorana i autobuskog prevoza. Stan trosoban,48m2 17m2 terase, se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 108.837 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 38m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 108.837 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Novogradnja visokog kvaliteta, funkcionalan raspored i odlična lokacija. Stan poseduje terasu, PVC stolariju sa aluminijumskim roletnama, sigurnosna ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 295.000 €, 103,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Reprezentativna novogradnja u završnoj fazi radova, visok stepen završne obrade. Objekat sa 5 stanova. Funkcionalan, sa terasom koja povezuje 3 sobe. Grejanje-hlađenje putem toplotnih pumpi i u svakoj sobi se može zasebno nameštati. Parking mesto je uračunato u navedenu cenu. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 409.000 €, 143,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja. Prodajemo dupleks u novogradnji vrhunskog kvaliteta.Posedujemo kompletnu specifikaciju materjala zgrade i stana.Keramika je italijanska kao i sanitarija a stolarija aluminijumska sa trislojnim staklom.U svom okruženju ima sve bitne elemente za svakodnevi život sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 383.000 €, 134,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja. Prodajemo dupleks u novogradnji vrhunskog kvaliteta.Posedujemo kompletnu specifikaciju materjala zgrade i stana.Keramika je italijanska kao i sanitarija a stolarija aluminijumska sa trislojnim staklom. U svom okruženju ima sve bitne elemente za svakodnevi život sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.0 stan, svetao, renoviran, bez ulaganja. Odmah useljiv, prodaje se namešten. Na dobroj lokaciji, kompletna infrastruktura. Blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Darvinova pošta, Kumodraška, 49m2 . 49m2, 2.0, 1/2, EG, lođa, podrum, interfon, telefon, renoviran. Dvosoban stan u zgradi sa malim brojem stanara. Trostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno namešten stan u novogradnji, u naselju Medaković 3. Stan je opremljen svim modernim uređajima i belom tehnikom, koja olakšava svakodnevni život. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, kupatilo, toalet i prostranu terasu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117315, I/III, klima, podrum, stambena zgrada. *** Svetao, komforan, renoviran dvosoban stan, lokacijski odlično pozicioniran.*** Sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane sobe, od kojih jedna ima izlaz na lođu, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 139.900 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2