• GoHome Professional
stan voždovac do 3000 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • stan voždovac do 3000 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 3000 eura/m2

  • Za upit "stan voždovac do 3000 eura/m2" pronađeno 1 494 nekretnina - prosečna cena 2.584 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 260000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 115m², smešten na prvom spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 63,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Europolis nekretnine Vam nude 2.5 stan u izvornom stanju koji zahteva renoviranje u daljoj budućnosti. Odlične je strukture i izuzetno funkcionalan. U pitanju je visoko prizemlje kome je donja ivica prozora preko 2 metra. Stan je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini Maksija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.000 €, 55,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Jajinci, blizu Paunovog brega, Voždovac. Stan je u novogradnji i površine 55m2. Nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 285.000 €, 109,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe prodaje se stan koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Stan je svetao i trostrano orijentisan. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i zaseban je na celom spratu. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Dušanovcu, u ulici Vidskoj, na odličnoj lokaciji. Stan je po strukturi jednosoban, površine 44m2, i adptibilan je u jednoiposoban. Od prostorija stan ima ulazno predsoblje, kuhinju sa prirodnom ventilacijom, izuzetno komotnu trpezariju, dnevnu sobu, kupatilo, ostavu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Braće Jerković, 47m2 . 47m2, 1.5, VPR/7, CG, lift, lođa, podrum, internet, telefon, za sređivanje. Odličan jednoiposoban stan, jednostrano jugozapadno orijentisan, ušuškan sa pogledom na park.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na jednoj od najmirnijih delova naselja Braće Jerković, po strukturi jednoiposoban adaptivan u dvosoban. Stan poseduje zastakljenu lođu i pripadujući ozidan podrum od 9m2 sa strujom i vodom. Stan se nalazi u blizni okretnice autobusa 26, Super Vera, apoteka i TC Stadion.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u održavanoj zgradi, u prizemlju, u Kumodražu. Lokacija je odlična na samo 15 minuta kolima od Autokomande. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, 2 spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je uknjižen i prodaje se namešten. Sa spoljne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jedan od najkvalitetnijih objekata na Dušanovcu od renomiranog i proverenog investitora. Sagrađen je u veoma modernoj formi i urbanom stilu. Zgrada je zidana klima (termo) blokom, PVC stolarija je iz Nemačke. Ova luksuzna novogradnja je opremljena video-interfonom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 237.146 €, 91,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo lux novogradnju na Vozdovcu proverenog investitora sa dugogodisnjim iskustvom. Navescemo samo neke karakteristike: Blizina vrtica, skole, fakulteta, autoputa, pijace Svaki stan ima terasu Podno etazno grejanje, inverter klima U procesu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kostolacka, 3.5, 71 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifa, interfon, odmah useljiv, uknjizen na 39 m2, starogradnja. Svetao, trostrano orijentisan stan na 1. spratu stare zgrade. 2000. godine izvedena je nadogradnja zgrade i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan 3,5 soban stan na prvom spratu četvorospratnice. Ima 71 m2 ukupne površine, dok je 39m2 uknjiženo. Trostrano je orijentisan, sa puno svetla. Jedna od najvećih prednosti ovog stana je njegova lokacija - u neposrednoj blizini ulice Vojvode Stepe, Voždovačke crkve,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjižen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan stan. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, od kojih najmanja ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Braće Jerković, Voždovac, 198000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braće Jerković, Voždovac Braće Jerković.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 138.000 €, 53,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u novom stambenom objektu čija je izgradnja u poodmakloj fazi. Zgrada je ukrovljena i prijavljen je završetak radova u konstruktivnom smislu. Planirani rok završetka radova i useljenja: septembar 2026. godine. Lokacija Objekat se nalazi u blizini Zaplanjske ulice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.000 €, 98,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji u blizini parka Šumice, u savremenoj zgradi sa video nadzorom, nudimo stan površine 98m². Stan je dizajniran tako da zadovolji visoke standarde modernog života. **Karakteristike stana:** - **Prostrana dnevna soba** sa otvorenim konceptom, povezana sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 100.000 €, 38,44 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 476.000 €, 183,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena novogradnja sa prelepim pogledom na Hram Sv. Save i panoramom Beograda. Penthouse 183 m2, duplex. Prostorije nivo 1 - površina 101 m2: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, toalet, dva terase. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Nivo 2 -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan trosoban stan u novoj zgradi, smeštenoj u neposrednoj blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, posebnog toaleta, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Sve prostorije su funkcionalno raspoređene, a stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 153.400 €, 59,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran dvostrano orijentisan trosoban stan na prvom spratu u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 208.000 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini kružnog toka na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe nalazi se stan na prodaju koji je lokacijski savršeno povezan sa svim delovima grada. Svetao, trostrano orijentisan. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od tri etaže. Fino sređen, lepo organizovan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 195.000 €, 75,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeno - poslovni objekat na Voždovcu !!! Za one koji imaju potrebu i razmišljaju o mirnijem delu urbanog grada, u pripremi su stanovi u funkcionalnom, savremenom objektu koji se gradi po najviši arhitektonskim standardima uz korišćenje vrhunskih materijala. Sama ulica Vojvode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 75m2, 7/20, CG, tri lifta, klima, interfon, internet, KTV, dva mokra čvora Crnotravska ulica nalazi se u jednom od najtraženijih delova Banjice, poznatom po odličnoj infrastrukturi, mirnom okruženju i velikom broju zelenih površina. U neposrednoj blizini nalaze se pijaca, škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5soban stan, dvostrano orijentisan, sa otvorenim pogledom ka J/Z. Sastoji se od ulaznog hola, velike dnevne sobe sa kuhinjskotrpezarijskim prostorom. 2 spavaće sobe, kupatilo. Zgrada sa 3 lifta, sa dosta zelenila u okruženju, u blizini Banjičke pijace, Tržnog i Sportskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 460.000 €, 150,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2024.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom možemo da vam ponudimo stan u blizini Zvezdinog stadiona na Voždovcu u rezidencijalnom delu (Činovnička kolonija) u delu između Bulevara oslobođenja i Jove Ilića. Stan ima 150m2, nalazi se na I spratu u zgradi koja ima 3 sprata, trostrano orijentisan. Adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Banjica, Crnotravska, 75m2 ------------------------------------------------------ 75m2, 2.5, 7/20, cg, lift, podrum, renoviran, uknjižen. Na prodaju je kompletno renoviran i moderno uređen stan od 75 m², smešten u centralnom delu Banjice, na 7. spratu stambene zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na jedinstvenoj lokaciji, u mirnom delu parka, smešten je soliter u kojem se nalazi stan koji prodajemo. Dvostran, svetao, sa otvorenim pogledom na Banjičku šumu i okolinu. Zgrada je održavana, sa tri lifta. U stanu ostaju ugradni elementi. Bez ulaganja, uknjižen, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan na Banjici – Crnotravska ulica, 75m² U ponudi je svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 75m², smešten u mirnom i uređenom delu Banjice, u Crnotravskoj ulici. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan površine 50m² sa čak 30m² privatnog dvorišta, smešten u prizemlju moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu. Ukupni komfor od 80m² funkcionalnog prostora (stan + dvorište) pruža osećaj života u kući, uz sve prednosti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BANJICA – Bulevar oslobođenja, renoviran trosoban stan. U ponudi je svetao, funkcionalan, kompletno renoviran trosoban stan sa odvojenim spavaćim blokom i dva mokra čvora. Nalazi se u zgradi od crvene fasadne cigle na Banjici . Iz stana se pruža predivan pogled na park. U zgradi postoje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 192.000 €, 74,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada je novije gradnje, useljena 2015. godine. Stan je nov – neuseljavan. Po strukturi je troiposoban. Sastoji se od: ulaznog predsoblja, kupatila, kuhinje, tri spavaće sobe, dnevnog boravka i dve terase. Stan je dvostrano orijentisan – sever zapad. Kuhinja je kompletno ugrađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4. 5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Maksima Gorkog Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2011 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep 2.5 stan na samom početku Kumodraža (bliže Trošarini), uređen, svetao, dvostrano orijentisan okružen zelenilom, na l. spratu, mirno i tiho za udoban gradski život! Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa velikom terasom, spavaća soba sa terasom, druga manja spavaća, radna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u opštini Voždovac, u ulici Vojvode Stepe, na dobroj lokaciji koja je ušuškana u miran deo parcele sa odličnim prilazom i obezbeđenim parking mestom. Parcela ima svoje pripadajuće dvorište prepuno zelenila koje ostavlja utisak kao da se nalazite Vam grada i gužve.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 124.800 €, 48,14 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 228.000 €, 88,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo uknjižen trosoban stan novije gradnje (2014), u ulici Vojvode Stepe, kod Voždovačke crkve, na poslednjem 7. spratu, površine 88m2, sa centralnim grejanjem i fantastičnim pogledom. U prodajnu cenu je uključeno i uknjiženo garažno mesto od 13m2 (na klackalici). Ulazni deo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 83,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2022.,

www.vintimnekretnine.com

GARAZA OD 16M2+OSTAVA 6M2 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, KUHINJA, KUPATILO, TOALET I TERASA. SANSKA.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>