• GoHome Professional
stan voždovac do 2800 eura/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan voždovac do 2800 eura/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 2800 eura/m2

  • Za upit "stan voždovac do 2800 eura/m2" pronađeno 1 173 nekretnina - prosečna cena 2.449 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • kablovska
    • parking
    • bazen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banjica, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u izuzetno funkcionalnom naselju Banjica, koje je povezano sa gradom na tri strane i sa tri vrste prevoza – autobusom, trolejbusom i tramvajem, na trećem od ukupno osam spratova, i idealnog je rasporeda – dve spavaće sobe i kupatilo su potpuno odvojene od kuhinjsko-trpezarijsko-dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 699.000 €, 242,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjižen, novogradnja, garaža(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana spojena 122m + 120m , plus 3 garažna mesta , trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 699.000 €, 242,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana spojena 122m + 120m , plus 3 garazna mesta , trenutno funkcionise kao poslovni prostor. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u kući sa dvorištem, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, kupatila, predsoblja i velike terase sa prelepim pogledom na zelenilo. U cenu je uključeno parking mesto. Stan idealan za miran , porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao i funkcionalan stan u kući, uknjižen na ime vlasnika na 64m² korisnog prostora, u idiličnom ambijentu i zelenilu, u miru i tišini ulice Kružna, u Kumodražu na Voždovcu. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 299.000 €, 132,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Lekino brdo. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi, na trećem spratu, površine 132 m². Uknjižen, moguća kupovina na kredit. Posebnu vrednost daje činjenica da je ovo jedini stan na spratu, što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 82.86m2, CG, PSUT/II, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 58m2. Dvosoban stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u mirnoj ulici u blizini Autokomande, FON-a,FPN-a, Saobraćajnog fakulteta i Banjičke šume. Stan se nalazi u polusuterenu. Prirodno je osvetljen, merene korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan kompletno namešten i renoviran 2.5 stan sa predivnim pogledom. Prodaje se kompletno namešten sa najnovijom tehnikom, kuhinjom i novim stvarima. Izuzetno lepo osmišljen i iskorišćen prostor. Blizina auto puta, i svih potrebnih sadržaja. Lift ide do sedmog sprata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 178.000 €, 79,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, VOŽDOVAC, BANJICA, Paunova, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa, lodjom, sprat: 8/12, cg, protočna topla voda, lift, u izvornom stanju, dva mokra čvora, poseduje pripadajući podrum, Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 180.000 €, 80,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran stan na Voždovcu ukupne kvadrature 80m2 uknjiženo 72m2 smešten u mirnom i prijatnom kraju idealan za porodični život. Ova nekretnina pruža savršen balans komfora funkcionalnosti i odlične lokacije Karakteristike stana: Lokacija - Voždovac mirno naselje sa odličnom....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 209.900 € na 206.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2025 - 230.000 €
02.05.2025 - 220.000 €
21.07.2025 - 215.000 €
03.10.2025 - 209.900 €
13.05.2026 - 206.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo funkcionalan stan u izvornom stanju, površine 92 m² (82 m² grejne površine + dve lođe), smešten u kvalitetnoj zgradi iz 80-ih godina, poznatoj po svojoj masivnoj gradnji i odličnom rasporedu prostorija. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 107.000 €, 37,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95135, III/IV, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Izuzetan 1.5 stan pozicioniran na 3.spratu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, ušuškane terase (na koju se ulazi iz dnevne sobe), spavaće sobe i kupatila. Odlična mikrolokacija : picerija, apoteka, velnes,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 121,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, na super lokaciji, sa predivnim pogledom na okruženje. Korisna površina ovog stana je 121m2, uknjiženo 89m2. Donji nivo: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 395.000 €, 176,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo ovaj izuzetan duplex na odličnoj lokaciji. Prvi nivo ima 124m2, drugi nivo 52m2. Pet soba, dva kupatila, kuhinja rađena po meri, trpezarija, ugradni plakari, dve terase. Dvostrano orijentisan. Pogled na grad i Hram Svetog Save. U blizini svih potrebnih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 109.900 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan 2,5-soban stan u novogradnji u lepom i mirnom delu Jajinaca a blizu svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Odlični materijali gradnje. Rok završetka radova jesen 2026. godine. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Kupovina je od vlasnika, bez PDV-a PROSTORIJE: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.454 €, 71,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan trosoban stan – 71m2, savršen raspored, Voždovac Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan trosoban stan, idealan za porodičan život ili investiciju. Visina plafona 3m. Nalazi se na 7. spratu od 8 kvalitetne novogradnje na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 302.000 €, 135,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma prostran, funkcionalan, svetao. Poseduje velike sobe, dve kuhinje, dva kupatila, dve terase. Adaptiran je i može da se koristi kao dve stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 82,86 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1234 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 83 m² (uknjiženih 58 m²), smešten u polusuterenu manje stambene zgrade u tihom i uređenom delu Voždovca. Stan odlikuje odlična organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Preporučujemo Vam uknjižen, u veoma lepoj ulici, sa ukusom kapitalno renoviran troiposoban stan sa dva mokra čvora i centralnim grejanjem. Zgrada je pozicionirana u parkovskom okruženju sa kompletnom infrastrukturom, idealno za organizovan porodičan život, posebno za porodice sa malom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 165.000 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 2.0-soban stan UKNJIŽEN na 57m2 u blizini pijace na Banjici. Stan se nalazi na devetom spratu (nije poslednji sprat) u održavanoj zgradi sa video nadzorom, interfonom i tri lifta. U stanu je cetralno grejanje i topla voda (račun za infostan oko 10000....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-483 (od ukupno 483)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>