• GoHome Professional
stan voždovac do 2600 eura/m2 interfon - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan voždovac do 2600 eura/m2 interfon - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac do 2600 eura/m2 interfon

  • Za upit "stan voždovac do 2600 eura/m2 interfon" pronađeno 119 nekretnina - prosečna cena 2.411 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 188.529 €, 69,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 57.13m2, terasa EG, 3/3, lift, telefon, interfon, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola Na atraktivnoj lokaciji novogradnja izuzetno visokog kvaliteta. Stan je u izgradnji. Cena je izražena sa PDV Nalazi se u neposrednoj blizini Autokomande, velikog broja fakulteta. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.750 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1403 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Dvosoban stan površine 49 m2 u izgradnji. Očekivani završetak radova krajem 2026.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 265.000 € na 259.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 259.000 €, 94,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 265.000 €
25.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen troiposoban stan od 94m2 građevinske površine, na prvom spratu od 6.spratova, lođa i terasa, 2 lifta, cg, topla voda, klima, interfon, internet, podrum. Slobodan parking oko zgrade. Prostorije : ulazno predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Agencijska provizija se plaća u iznosu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 185.000 €, 114,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan stan na par minuta od Banjice površine 114m2. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Po strukturi stan je četvorosoban, nalazi se u blizini spomen park Jajinci. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban, ali je lako adaptibilan u dvosoban. Slobodan parking oko zgrade. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma prostran, funkcionalan, svetao. Poseduje velike sobe, dve kuhinje, dva kupatila, dve terase. Adaptiran je i može da se koristi kao dve stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 185.990 €, 67,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja funkcionalno dvoiposbnog stana stana, vrlo lako adaptibilnog po potrebi u 3,0 ili cak 3,5sob, na izuzetnoj lokaciji, na potezu Ustaničke-Sumica-Hotel Srbija. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtici, trgovine....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 320.000 € na 345.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 345.000 €, 124,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 320.000 €
24.02.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Kalnička Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine sa klupama za odmor.Okolo je veliki parking prostor sa puno mesta za parkiranje. Sam stan spada u najbolje projektovane stanove u naselju,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 343.274 €
08.08.2025 - 312.000 €
16.01.2026 - 356.035 €
25.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića 4.0, 116m2 (terasa), 7/7, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža Ponuda stanova različitih struktura u zgradi u izgradnji, savremenog stambeno-poslovnog objekta. Zgrada se gradi sa savremenim i modernim materijalima, obezbeđujući vrhunski....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 356.035 € na 323.640 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 323.640 €, 116,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 356.035 €
24.02.2026 - 323.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ljube Nedića Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 224.605 € na 216.860 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 216.860 €, 77,45 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 224.605 €
29.04.2026 - 216.860 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1377 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je četvorosoban stan površine 77.45m2 u novogradnji u Beogradu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.089 € na 171.948 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 171.948 €, 61,41 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 178.089 €
29.04.2026 - 171.948 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1375 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je trosoban stan površine 61.41m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 243.600 €, 87,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, manja, jako kvalitetno rađena zgrada u mirnoj jednosmernoj ulici na Voždovcu, ulica Borisavljevićeva. Stan je po strukturi trosoban, sa dve spavaće sobe od 87,03m2 , na prizemnoj etaži, koja je ustvari kao visoko prizemlje , jer se ispod nalai stan. Kvalitet gradnje podrazumeva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 103.600 €, 37,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu. Površine je 37m2 i nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade od tri sprata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Nalazi se u zgradni modernog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 171.177 €, 61,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, TC Stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 103,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u naselju Vojvode Vlahovića. Zgrada je novije gradnje. Uknjizen je na 103m2, zajedno sa terasom koja ima 63m2. Veoma funkcionalan i moderno opremljen, i kao takav se prodaje namesten. Sastoji se od : -Ulaznog hodnika -dnevog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Kompletno namešten stan u novogradnji – Zvezdara, Beograd (57 m², dvoiposoban) Prodaje se moderno opremljen, funkcionalan dvoiposoban stan površine 57 m², u kvalitetnoj novogradnji, u ulici Svetozara Radojčića, opština Zvezdara. Stan se nalazi u mirnom i porodičnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.541 €, 71,22 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Vitanovačka, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji materijali.Keramika italijanska i španska, vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.540 €, 71,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, TC stadion, novogradnja, eg, terasa, parking Novogradnja uskoro useljiva u blizini Zaplanjske, TC Stadion, brz izlaz na autoput. Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugrađeni su najkvalitetniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 171.000 €, 60,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 60m2, terasa, EG, V/V, telefon, interfon. Na uknjižbi Na prodaju: Penthouse stan sa prelepim pogledom Prodaje se potpuno renoviran penthouse na 5. spratu od 5, sa impresivnim panoramskim pogledom. Karakteristike stana: • 2 spavaće sobe • Kuhinja sa trpezarijom • Izdvojen dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Darvinova pošta, Kumodraška, 49m2 . 49m2, 2.0, 1/2, EG, lođa, podrum, interfon, telefon, renoviran. Dvosoban stan u zgradi sa malim brojem stanara. Trostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 48.750 €, 65,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111374, I/IV, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz mermerni, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je renoviran stan u mirnom, elitnom porodičnom kraju. Nalazi se u održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom i interfonom. Stan je šarmantnog enterijera, po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dvorišno orjentisan stan na Lekinom brdu u Kruševačkoj. 2 spavaće sobe sa bračnim krevetima, prostran dnevni boravak od 25m2, kuhinja sa svim aparatima, EG na struju, I/IV sprata, interfon sa kamerom. Mesečni računi (infostan, čišćenje): 4000 din. Autobuska i trolejbuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.700 €, 51,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2025.,

www.heroldo.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i kompletno renoviran stan površine 51 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Beo šoping centra, Maxija, Lidla, Amana . Sve stvari, instalacije i nameštaj su novi – stan je spreman za useljenje odmah, bez dodatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 31.740 €, 46,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Centralno grejanje Interfon Bose Milićević Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 60m2(terasa 14m2), EG, PR/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 46m2. Lep, svetao dvosoban stan na Lekinom brdu, sa velikom terasom. Blizina II Ekonomske škole, osnovne škole, vrtića... Kontakt 063/155-9448 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 50% Terasa, Telefon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-119 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>