• GoHome Professional
stan voždovac centralno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stan voždovac centralno grejanje - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac centralno grejanje

  • Za upit "stan voždovac centralno grejanje" pronađeno 116 nekretnina - prosečna cena 3.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • kablovska
    • opremljen
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 198.000 €
11.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 282.520 € na 268.394 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.394 €, 71,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 282.520 €
01.05.2026 - 268.394 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan cetvorosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija na Banjici. Stan se nalazi u zgradi pozicioniranoj direktno preko puta sportskog centra "Banjica" i Banjicke sume, sto nudi idealne uslove za sport, rekreaciju i miran porodicni zivot. Struktura i prostor: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 310.000 €, 77,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika na Lekinom brdu – moderan trosoban stan u novogradnji - U mirnom i uređenom delu Lekinog brda, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj vrhunski trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova u januaru 2027. godine. - Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 224.000 €, 65,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvoiposoban stan u ulici Vladimira Tomanovića, u neposrednoj blizini Šumica. Stan se nalazi na petom spratu zgrade odlične gradnje iz 1994. godine sa veoma prostranim i uredno održavanim ulazom i liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 265.000 €, 70,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX stan na jednoj od najlepših lokacija na Voždovcu, u Bulevaru oslobođenja. Stan je trosoban sa kvadraturom od 70m2. Struktura: dnevna soba koja je dvostrano orijentisana, dve spavaće sobe sa ugaonim plakarima, potuno opremljena ugaona kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 187.264 €, 52,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo moderan poslovno-stambeni kompleks koji svojom lokacijom nudi savremen i komforan način stanovanja. Pored stanova kompleks je projektovan sa tri podzemne etaže parking prostora, kao i lokala u prizemlju sa raznovrsnim sadržajem dostupnim budućim stanarima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 92.000 €, 92,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, veoma svetao stan. Izdaje se sa kompletno opremljenom kuhinjom i ugradnim plakarima. Nalazi se u popularnom naselju, interesantan kako za život tako i za poslovni prostor. Ima 4 komforne sobe, 2 mokra čvora, kuhinju i lođu. U cenu zakupa je uračunato garažno mesto u podzemnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.454 €, 71,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan trosoban stan – 71m2, savršen raspored, Voždovac Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan trosoban stan, idealan za porodičan život ili investiciju. Visina plafona 3m. Nalazi se na 7. spratu od 8 kvalitetne novogradnje na Voždovcu, jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 36,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN STAN NA VOŽDOVCU. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji u blizini svih potrebnih objekata infrastrukture (prodavnice, škola, obdanište, stanica gradskog prevoza itd.).Smeštena je u mirnoj ulici bez gradske buke i direktnog zagađenja. Izuzetno je kvalitetno građena sa odličnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 118.000 €, 41,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan poslovni prostor površine 41m2 na opštini Savski Venac u Zvečanskoj ulici, u blizini Hyde parka koji je na samo 5 min udaljenosti, u blizini su vam takođe i Topčiderska zvezda, Autokomanda je na samo 1km od ovog poslovnog prostora Odlična povezanost sa ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 128.000 €, 49,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da Vam ponudimo izuzetno lep stan smešten na odličnoj lokaciji u užurbanoj, a istovremeno mirnoj četvrti Beograda, naselju Braće Jerković. U neposrednoj blizini nalazi se širok spektar sadržaja koji će zadovoljiti sve Vaše svakodnevne potrebe: od supermarketa kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 330.313 €, 67,00 m2 cca 4930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 79.000 €, 19,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaji svetla potpuno renovirana, moderno nameštena i potpuno opremljena garsonjera u prizemlju zgrade u Šumicama, bez ulaganja. Svi uređaji i nameštaj potpuno novi i nekorišćeni. Centralno grejanje i klima za dodatni ugođaj. Parking oko zgrade za stanare. Uknjižena 1/1, odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 172.980 €, 49,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 289.845 €, 88,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru na Voždovcu, centralno grejanje, lift, niski režijski troškovi. Ispred zgrade je stanica sa linijama 33,9,10,14 i E9, odlična veza sa gradom. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, komforan stan površine 74m2 (sa lođom). Nalazi se u centru grada u Višegradskoj ulici u neposrednoj blizini Beograda na vodi i šetališta uz reku. Svetao, dvostrano orijentisan severozapad-jugoistok. Pozicioniran je na 4. spratu zgrade iz 1937. godine, bez lifta (u toku je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 266.000 €, 64,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PREMIJUM STAN SA BAŠTOM NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI VOŽDOVCA U srcu Voždovca, prodaje se ekskluzivan dvosoban stan od 64m², smešten u prizemlju moderne zgrade sa sedam spratova. Posebna vrednost ovog stana je privatna, ograđena bašta, idealna za uživanje, relaksaciju ili porodične trenutke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300.000 €, 68,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolji deo,najlepse ulice na Vozdovcu ! Cena je 4200 e/m2. Odlican dvoiposoban stan,stara gradnja(1968),uknjizen 69.5m2 (63.5m2+terasa 6 m2), CG, 2/4,bez lifta. Stan je svetao,odlicnog rasporeda prostorija ( predsoblje,kuhinja sa ostavom,dnevna soba-terasa,hodnik,dve spavace sobe,kupatilo),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u okviru renomiranog stambenog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa osam spratova, koja poseduje dva lifta i garažu na tri nivoa, uz mogućnost kupovine parking mesta. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban, moderno opremljen stan u okviru luksuznog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac - Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade novogradnje i prodaje se potpuno opremljen, spreman za useljenje. Stan ima izuzetno funckionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 120,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ekskluzivna prodaja. - Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. - Prvi, jedini i isključivi vlasnici. - Izuzetno komforan stan. - Odličan raspored. - Dvostrano orijentisan (istok - zapad). - Sunčan i svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena/Depozit: 300 €/mes, depozit 150 € Lokacija: Medaković II – Radovana Simića Cige (odmah iznad Maxija) Stan: Jednosoban, 33 m², potpuno namešten Grejanje: Centralno grejanje (CG) Troškovi: Infostan oko 7.000 RSD; struja po potrošnji Prevoz: Linije 20, 29, 30, 50 – do Slavije ~15....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen jednosoban stan 42m2 (37m2+5m2 zatvorena terasa) na Vozdovcu, naselje Brace Jerkovic ul.Indire Gandi (odmah iza Maxi-a). Stan je na 6. tj poslednjem spratu. Garderoberi i ostave su novi kao i stolovi i stolice, sva tehnika u stanu je u garanciji a sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, savršeno povezanoj sa svim delovima grada, izdaje se stan pogodan za studente. Nalazi se u urednoj zgradi i potpuno je namešten, spreman da odmah primi nove stanare. Centralno grejanje obezbeđuje toplinu i komfor tokom cele godine, a u blizini se nalazi sve što....