• GoHome Professional
stan voždovac 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan voždovac 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac 60 m2

  • Za upit "stan voždovac 60 m2" pronađeno 277 nekretnina - prosečna cena 3.039 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su moderni, svetli i funkcionalni stanovi u novoj stambenoj zgradi koja se nalazi u jednom od najtraženijih delova Beograda – Jajincima. Ovi stanovi su savršen izbor za sve koji žele da žive u mirnom okruženju, a opet u blizini svih potrebnih sadržaja i sa odličnom povezanošću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan kompletno namešten i renoviran 2.5 stan sa predivnim pogledom. Prodaje se kompletno namešten sa najnovijom tehnikom, kuhinjom i novim stvarima. Izuzetno lepo osmišljen i iskorišćen prostor. Blizina auto puta, i svih potrebnih sadržaja. Lift ide do sedmog sprata.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 191.750 € na 178.750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 178.750 €, 65,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 191.750 €
15.05.2026 - 178.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u mirnom delu grada, a svega nekoliko koraka od Južnog bulevara i okretnice trolejbusa, nalazi se moderan stan koji kombinuje udobnost savremenog života sa praktičnošću dobro povezanog urbanog okruženja. Prostor je projektovan tako da zadovolji potrebe savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten u zgradi iz 80-ih godina, u ulici Dragice Končar, u neposrednoj blizini Maksija, ušuškan u zelenilu i tišini, idealan za porodičan život. Stan je funkcionalnog rasporeda, sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Kupatilo je renovirano, što predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 125.000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderan stan površine 65 m² (50 m² osnovnog prostora + 15 m² galerije), smešten na poslednjem spratu potkrovlja u zgradi sa liftom. Ova nekretnina kombinuje komfor, savremeni dizajn i funkcionalnost, pružajući jedinstven ambijent za prijatan život. Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.528 €, 65,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Lekinom brdu, u jednoj od najlepših urbanih zona grada, prodaje se stan u objektu čiji je kvalitet gradnje zasnovan na savremenoj formi moderne arhitekture i pažljivo biranim materijalima najvišeg kvaliteta koji su trenutno dostupni na tržištu. Već na prvi pogled jasno je da je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.348 €, 65,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u modernoj novogradnji na Lekinom brdu, jednoj od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Beogradu. Stan se nalazi u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, a istovremeno u neposrednoj blizini parka Šumice, Bulevara oslobođenja i važnih saobraćajnica, što ga čini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji između Vračara i Šumica, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, nalazi se ovaj savremeno opremljen trosoban stan koji pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i moderno kupatilo. Opremljen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, porodični stan,65m2 Ovo je jedan izuzetno funkcionalan, lepo osvetljen ,dvostrano orijentisan stan, na perfektnoj lokaciji, u samom srcu Voždovca, u jednoj od najtraženijih ulica. Sastoji se iz ulaznog hodnika, tri sobe, komletnorenoviranog kupatila, trpezarije , odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 65m2(terasa 6m2), CG, lift, PR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 65m2. Stan u prizemlju , koji je izdignut 3m do prozora i terase. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije, kuhinje i terase. Blizina javnog gradskog prevoza. Kontakt 063/155-9448....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 165.000 €, 55,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, 2.5, bez ulaganja. TA grejanje, niskl mesečni troškovi. Svetao, dvostrano orjentisan. Urađena je nova fasada na zgradi. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, škole, gradskog prevoza. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u ulici Veselina Masleše 62-64 na Lekinom brdu, Voždovac, Beograd: • Stanovi na prodaju: • 65.79m² (IV sprat, ka ulici) • 65.91m² (III i IV sprat, ka dvorištu) • 119.17m² penthouse • Dodatno: • Mogućnost kupovine garažnog mesta • Blindirana ulazna vrata • Toplotna pumpa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 281 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 ДВОСОБАН СТАН УСЕЉИВ ОД 01.06. НА ВОЖДОВЦУ – 55м² (укључена тераса) Локација: Билећка, поред хотела Н 🟢 Структура: Простран ходник Спаваћа соба Дневни боравак Одвојена кухиња Купатило Тераса 📍 Одлична локација! У близини свих факултета на Вождовцу....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 65,06 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom kutku nadomak naselja Braće Jerković, tik uz dobro poznati restoran Rič, nalazi se stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i lokacije. Prostor je potpuno nov, opremljen pažljivo biranim nameštajem i modernom opremom koja nikada ranije nije korišćena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, Na upit, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, savršeno povezanoj sa svim delovima grada, izdaje se stan pogodan za studente. Nalazi se u urednoj zgradi i potpuno je namešten, spreman da odmah primi nove stanare. Centralno grejanje obezbeđuje toplinu i komfor tokom cele godine, a u blizini se nalazi sve što....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.600 € na 190.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 190.000 €, 54,22 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 200.600 €
19.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja 2026, privatno vlasništvo 1/1. Niko nije živeo u stanu. Na oglašenu cenu kupac plaća porez na prenos apsolutnih prava 2,5%. Vrhunski kvalitat gradnje, odličan raspored prostorija, grejanje i hlađenje sa ekonomičnom toplotnom pumpom, pogled na Hram Svetog Save. Odlična....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-277 (od ukupno 277)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>