• GoHome Professional
stan voždovac 1.sprat 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac 1.sprat 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac 1.sprat 70 m2

  • Za upit "stan voždovac 1.sprat 70 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 3.008 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep 2,5 stan od 70m2 (uknjiženo 65m2, 5m2 terasa) koji se nalazi u Bačvanskoj ulici, na visokom prizemlju trospratne zgrade, visina kao prvi sprat. Zgrada je starije gradnje sa vrlo debelim i kvalitetnim zidovima. Dogovorena je i obnova fasade sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan kako izgleda, stan kako može da izgleda. U ponudi je 2,5-soban stan površine 70 m u naselju Braće Jerković, u mirnom i prijatnom okruženju okruženom zelenilom. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne starogradnje i uknjižen je, što omogućava jednostavan proces kupovine. Raspored....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac- Braće Jerković Braće Jerkovića 2.5, 70m2 U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 70 m2, smešten na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković. Stan je veoma dobrog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe (jedna veća i jedna manja), dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac 1.sprat 70 m2'
185.000 €
185.000 €
185.000 €
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
22.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalan i komforan 2.5 stan odlične strukture, nalazi se na idealnom 1. spratu i u izvornom je stanju. Juzna/ jugoustočna orijentacija obezbeduje mu obilje svetlosti i sunca tokom čitavog dana. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, degažman, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garazi na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima gradjevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 184.000 €, 70,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan od 70 m², uknjižen, na prvom spratu stambene zgrade u naselju Braće Jerković, u ulici Miljana Miljanica, Beograd. Osnovne informacije: Lokacija: Braće Jerković – Vojvode Vlahovića Površina: 70 m² Struktura: Trosoban stan Sprat: Prvi sprat Status: Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan površine 70,86m2 u novogradnji na Lekinom brdu Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od dva sprata Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan svakodnevni život Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 226.752 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslednji slobodan stan u ponudi – jedini preostali! Na prodaju trosoban stan površine 70,86 m², smešten na prvom spratu nove luksuzne zgrade. Raspored prostorija čine hodnik, kupatilo, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Grejanje je podno i zidno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 242.000 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom, rezidencijalnom delu Lekinog brda, na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti od Južnog bulevara, nalazi se ova oaza modernog stambenog prostora. Kraj je idealan za dinamičan urbani život, kao i za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini nalaze se osnovna i srednja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.900 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo trosoban stan, 69m2, na prvom spratu četvorospratnice. Meštrovićeva je prelepa ulica u naselju Braće Jerković, okružena zelenilom i parkovima za decu. U blizini su dve osnovne škole, vrtić, TC Stadion, marketi, Dom zdravlja. Povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Maksima Gorkog, dvosoban stan salonskog tipa, uknjižen bez upisane kvadrature, mereno ima ukupno 68m2 (58m2 + terasa 10m2). Uknjižen dvosoban salonski stan na odličnoj lokaciji, u blizini ulice Gospodara Vučića. Nalazi se na prvom spratu u dobro održavanoj predratnoj zgradi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 268.000 €, 73,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123539, I/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan 73m2 na prvom spratu stambene zgrade u ulici Kralja Vladimira u jednoj od najlepsih ulica na Vozdovcu. Stan je polunamesten takav se i prodaje ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 159.990 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jako funkcionalnog izvorno 2,0sobnog stana lako adaptibilnog u 2,5sob, na izuzetno mirnoj lokaciji okruzenoj prirodom, velikim brojem slobodnih parking mesta, nadomak glavne saobracajnice Vojvode Stepe. U neposrednoj blizini se nalaze infrastrukturni objekti neophodni za zivot.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 277.000 €, 66,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U izuzetno kvalitetnoj, četvorospratnoj zgradi imamo u ponudi extra luksuzan stan na prvom spratu, nov neuseljavan. EG (na struju), nečujni lift-Schindler (kojim se silazi do garaže), sigurnosni sistem, javljači dima i požara, interfon, video nadzor… Stan je po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 268.900 €, 74,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U STEPE STEPANOVIĆA! Kontakt: +381668091211 Cena: 269.900 € Lokacija: Voždovac, naselje Stepa Stepanović, sprat 1 Površina: 74 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - Kuhinje; - 2 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 194.000 €, 65,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 198.000 €
11.05.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Porodičan stan na odličnoj lokaciji, Kostolačka ulica U ponudi je funkcionalan porodičan stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija, u Kostolačkoj ulici, u neposrednoj blizini Super Vera i svih sadržaja neophodnih za savremen i komforan život. Lokacija se izdvaja po izuzetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvosoban stan na prvom spratu. Kompletno sređen stan sa ugradnom kuhinjom i plakarom u spavaćoj sobi. Dvostrano orijentisan, uknjižen i bez ulaganja. Prostorije: predsoblje, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i lođom, kuhinja i spavaća soba sa lođom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>