• GoHome Professional
stan voždovac što jeftiniji barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan voždovac što jeftiniji barem 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan voždovac što jeftiniji barem 70 m2

  • Za upit "stan voždovac što jeftiniji barem 70 m2" pronađeno 1 679 nekretnina - prosečna cena 3.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • parket
    • dvorište
    • interfon
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 197.500 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u novogradmji ulično orijentisan.Dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, direktanim izlazom na terasu i dve spavaće sobe. Stan je kompletno nov u novoj zgradi koja je izgrađena 2020-te godine sa veoma kvalitetnim materijalima (alu stolarija, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se trosoban namešten stan u blizini FON-a. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i TA. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan voždovac što jeftiniji barem 70 m2'
205.000 €
48.750 €
48.750 €
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.500 €, 75,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 59.250 €, 79,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 79m2, dve lođe 7+3 m2, CG, dva klima uređja, dva lifta, X/XI, telefon, interfon. Uknjiženo 79m2. Lep , renoviran stan, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini supermarketa, javnog gradskog prevoza, fakulteta i svih drugih sadržaja neophodnih za ugodno stanovanje. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 60.000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban novoadaptiran namešten stan Meštrovićeva B. Jerković, kod Maxija, škole, obdaništa, pijace, tržnog centara, + TC Stadion, Braće Jerković. Nova bela tehnika, 80m2, VPR, TA, Nova PVC stolarija, Trostruko staklo 4 godišnja doba, AL roletne sa elektromotorima, kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117646, II/IV, klima, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje na duže, komplet kuhinja, odmah useljiv. Nov stan potpuno. U cenu ulazi i garažno mesto. agencijska provizija 50% Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovića, Voždovac, Autokomanda 77 m2, po strukturi 2.5 soban, sa otvorenom i zatvorenom terasom, II sprat , trostrano orijentisan, mirna ulica , sagradjen 2005-6. Dva mokra čvora. Grejanje je etazno, na struju. Ima svoj zaseban kotao u kotlarnici. Nema liift, II od IV. Prozori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.400 €, 67,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan trosoban, nov, neuseljavan stan u poslovno-stambenom kompleksu Voždove kapije, na Voždovcu, u ulici Vojvode Stepe. Kompleks je obezbeđen video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem 24/7. Unutar kompleksa nalazi se uređen park sa dečijim igralištem, dok je u sklopu i okolini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80.750 €, 95,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma kvalitetan stan, na prvom spratu, lepe, male zgrade, u mirnoj ulici Mitropolita Stratimirovića. Stan ima zaseban ulaz i trenutno funkcioniše kao Škola stranih jezika. Poseduje četiri prostorije-koje sada imaju funkciju prijemne sobe i tri učionice.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 81.340 €, 83,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov, moderan i luksuzan stan nalazi se na jednoj od najboljih pozicija unutar naselja Stepa Stepanović. U blizini vrtića i škole. Okružen je uređenim delom za igru, odmor, razonodu, kao i svim bitnim elementima svakodnevnih potreba. Grejanje je centalno sa kalorimetrima, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 82.500 €, 75,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 85.200 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za porodicu u kompleksu Voždove kapije. - Privatno dvorište sa portirom, dečijim igralištima, padel terenom, zelenilom - Izlazi na ulicu Vojvode Stepe – dobro povezano sa gradom. - Kvalitetna novogradnja sa fantastičnim pogledom. - Stan se izdaje neopremljen – ima ugradne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, moderno dizajniran stan na odličnoj lokaciji, u novoizgrađenom objektu koji do sada nije useljavan. Prostor je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman da svojim budućim stanarima pruži sav komfor i udobnost. Posebnu vrednost stana daje terasa sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući, na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, nadomak ulice Vojvode Stepe i kompletnog infrastrukturnog sadržaja. Vrlo prostran i komforan. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Po želji zakupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 90.000 €, 150,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten stan u kući sa zasebnim ulazom, smešten u mirnoj ulici, idealnoj za udoban i porodičan život. Kuhinja je opremljena novom belom tehnikom, a grejanje je na gas, što obezbeđuje praktičnost i ekonomičnost tokom cele godine. Stan je prostran i funkcionalan, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 92.000 €, 92,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, veoma svetao stan. Izdaje se sa kompletno opremljenom kuhinjom i ugradnim plakarima. Nalazi se u popularnom naselju, interesantan kako za život tako i za poslovni prostor. Ima 4 komforne sobe, 2 mokra čvora, kuhinju i lođu. U cenu zakupa je uračunato garažno mesto u podzemnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 94.500 €, 135,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu naselja Braće Jerković, skriven od gradske vreve, nalazi se prelep stan koji odiše svežinom, stilom i udobnošću. Opremljen je potpuno novom garniturom i opremom, pažljivo biranom kako bi zadovoljila i estetske i funkcionalne potrebe savremenog stanovanja. Sve je novo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 99.900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Medaković 1, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, lepog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom, kuhinje, kupatila i terase. Iz dnevnog boravka se stepenicama ide na gornji nivo u spavaću sobu sa garderoberom. PROSTORIJE: I nivo- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 106.000 €, 75,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Brace Jerkovica naselje Vojvode Vlahovica , 75 m/2 u prizemlju,sastoji se od dnevne sobe,odvojenom kuhinjom sa trpezarijom,dve spavace sobe u sklopu vece sobe je i garderober,kupatilo sa velikom tus kabinom, kvalitetna ulazna i sobna vrata bele boje,grejanje na gas!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, korišćen kao poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji kod tržnog centra Stadion na Voždovcu. Nalazi se blizu svih infrastukturnih sadržaja (vrtića, škola, fakulteta, marketa, saobraćajnica i stajališta gradskog prevoza). Karakteristike: Kvadratura: 80m2 Sprat: Prizemlje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 109.000 €, 64,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u naselju Jajinci, opština Voždovac. Stan se je vrlo komforne površine 64m2. Moguća kupovina samo za keš kupce. Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi je dvoiposoban stan. U okviru modernog stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 115.000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini Autokomande i TC Stadion, imamo u ponudi uknjižen idealni deo 3/4 kuće, merne površine 72m2. Postoji saglasnost za promet nekretnine. Objekat poseduje ogroman potencijal za sređivanje kako u stambeni tako i prostor za skladištenje. Zahteva kompletno renoviranje, na slikama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlična cena , Duplex , samo za keš , lift ide do 8.og sprata , svetao , komforan ,stan za preporuku. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 120.000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u naselju Medaković 3. 64 m2, nalazi se u prizemlju zgrade starije gradnje, pogodan i kao poslovni prostor(polu suteren). Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Renoviran, urađena unutrašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks u zgradi novije gradnje. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe i trpezarije, kuhinje (open space), kupatila, hodnika i dve terase. Gornji nivo - jedna spavaća soba i soba sa dva dvoseda, kupatilo. U dvorištu zgrade ima obezbeđeno jedno parking mesto.Mesečne režije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 124.990 €, 68,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115084, II/III, parking. Prodaje se trosoban stan, u stambenoj zgradi, izgradnja 2014 godine. Overa kod Notara - zahtev za legalizaciju. Svi papiri uredni. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 496)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>