• GoHome Professional
stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 m2 pogodan što manji porasla cena

  • Za upit "stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 m2 pogodan što manji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 95.700 € na 108.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 108.900 €, 33,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.700 €
01.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug - Bulevar Kralja Aleksandra 33m2, 1.5, 4/7, CG sa kalorimetrima, lift Na prodaju jednoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade u izgradnji. Zgrada se nalazi na bulevaru kralja Aleksandra nedaleko od Ustaničke ulice, Lidla, okretnice autobusa,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 106.000 € na 108.650 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 108.650 €, 53,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 106.000 €
20.03.2026 - 108.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 53m2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 m2 što manji porasla cena (12)
  • stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 m2 pogodan što manji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>