• GoHome Professional
stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 m2 što veći Najnovije

  • Za upit "stan u okolini beograda do 170000 eura lift do 50 m2 što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban, lako adaptibilan stan u najpopularnijem delu Batajnice - u zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je uknjižen na 50m2 (plus terasa 5m2) i moguća je kupovina putem kredita. Izvorno, dobro očuvano stanje Kuhinja sa trpezarijom izdvojena - mogućnost adaptacije....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 98.900 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep stan na ulazu u Batajnicu u zgradi iz 1985.godine. Stan je kompletno renoviran. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, predsoblje, spavaća soba, kupatilo i zastakljena lođa sa radijatorom. Stan za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Padinska skela, Dejana Smiljkovića, 53m2 ------------------------------------------------------------------ 53m2, 2.0, 4/5, TA, terasa, parking, podrum, Stan na dobroj lokaciji u Padinskoj skeli, dvosoban, odličnog rasporeda, u izvornom stanju, TA grejanje, iz otkupa, bez....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 134.090 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva potrebna infrastuktura na dohvat ruke. Projekat se radi sa kompletnom dokumentacijom i u ponudi su stanovi raznih struktura i raznih kvadratura.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 91.840 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 49,64m2, sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

U ulici Brace Jerkovica u neposrednoj blizini Super Vera i okretnice autobusa 26. u visokom prizemlju, sa pogledom na parkic, nalazi se ovaj 1.0 stan (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, u izvornom stanju. Po strukturi je jednosoban, sastoji se od velike sobe, odvojene trpezarije....