• GoHome Professional
stan u okolini beograda centralno grejanje zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda centralno grejanje zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda centralno grejanje zadnjih 14 dana do 240000 eura pala cena

  • Za upit "stan u okolini beograda centralno grejanje zadnjih 14 dana do 240000 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 169.900 €
29.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiv trosoban stan od 60 m² u Surčinu, u naselju Ledine. Stan je u novijoj gradnji, u mirnoj i urednoj ulici sa porodičnim kućama, u neposrednoj blizini glavne ulice, ali dovoljno udaljen od buke i saobraćaja. Dvostrano je orijentisan i ima funkcionalan raspored:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 144.000 € na 136.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 136.800 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 158.400 €
01.05.2026 - 144.000 €
10.05.2026 - 136.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex stan na prodaju. Nalazi se u zoni porodične gradnje u naselju Krnjača,u blizini centra grada 6 km od Trga Republike. Stan je dupleks, od prostorijaposeduje prostran dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, hodnik, a nagornjem nivoudve spavaće sobe. Opremljen je novim modernim....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 136.000 € na 133.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 133.000 €, 45,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.000 €
01.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban stan površine 45m², uz dodatnih 8m² terase, u stambenom kompleksu u ulici Ristin potok. Lokacija je izuzetno pogodna — svega pet minuta od uključenja na autoput E75, dok se u neposrednoj blizini nalaze tri autobuske linije, što omogućava brzu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.700 € na 129.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 133.700 €
03.05.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan na opštini Voždovac, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je prostran, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za porodični život, ali i kao investicija. Polunamešten je, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da ga prilagodi sopstvenom stilu i potrebama.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
05.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Zrenjaninski put, Beograd, Srbija ; Palilula, Krnjača, Zrenjaninski put 2.0-soban stan.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 115.000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 120.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Stan se nalazi na 200.metara od ulice Zrenjaninski Put kod EDB-a. U blizini su autobuska stajališta, pekare, Marketi, Metro… Grejanje je na norveške radijatore (moguće je grejanje na inverter....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 119.700 € na 113.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 125.000 €
19.04.2026 - 119.700 €
01.05.2026 - 113.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 1, ukupne površine 63 m2.Odlična lokacija.Zgrada novije gradnje. U procesu ozakonjenja. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u okolini beograda zadnjih 14 dana do 240000 eura pala cena (43)
  • stan u okolini beograda centralno grejanje do 240000 eura pala cena (2)
  • stan u okolini beograda centralno grejanje zadnjih 14 dana do 240000 eura (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>