• GoHome Professional
stan u okolini beograda centralno grejanje do 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda centralno grejanje do 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda centralno grejanje do 60 m2 do 290000 eura

  • Za upit "stan u okolini beograda centralno grejanje do 60 m2 do 290000 eura" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 270000 eura (malo jeftiniji)
    • 300000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan uknjižen jednoiposoban stan površine 42 m², koji se nalazi u mirnom delu opštine Zvezdara u ulici Vojvode Vlahovića. Stan je smešten na 1. spratu stambene zgrade, uredno održavan i odmah useljiv, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Uknjižen je, što omogućava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u okolini beograda centralno grejanje do 60 m2 do 290000 eura'
129.500 €
127.000 €
123.500 €
  Stan, KOVILOVO, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva. Stan se nalazi na idealnom 4. spratu održavane zgrade i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. POVRŠINA I STRUKTURA: Stan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 109.000 €, 23,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno funnkcionalna i dobro osvetljena garsonjera od 25 m², smeštena na 2. spratu od 8 u kvalitetnoj i uredno održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom parkovskom okruženju. Stan je 0.5 strukture i sastoji se od: hodnika, višenamenske sobe i kupatila. Nekretnina je očuvana i u izvornom....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 90.900 €, 33,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji budućeg najvećeg univerzitetskog naselja na Balkanu, gradi se savremeni stambeni kompleks koji donosi novi standard stanovanja. Bez provizije za kupca! Stanari će imati na raspolaganju bazen i spa centar, teretanu, kao i portirsku službu u svakom ulazu, namenjenu kao podrška....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 55.000 €, 22,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana i vrlo lepa garsonjera u tihom i mirnom delu Borče 1. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ "Stevan Sremac", vrtića, više prodavnica, opštinskog uslužnog centra, dečijih igrališta, zelenih površina i parking prostora. Osunčana, jugozapadno orjentisana,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>