• GoHome Professional
stan u okolini beograda centralno grejanje do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda centralno grejanje do 2000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda centralno grejanje do 200000 eura do 2400 eura/m2 što veći

  • Za upit "stan u okolini beograda centralno grejanje do 200000 eura do 2400 eura/m2 što veći" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SURČIN, 135.000 €, 114,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121192, 16a, struja, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, cela. Uknjižena kuća u centru Progara, 114m2, na 16 ari placa. U prizemlju su: velika dnevna soba sa kaminom i terasom, trpezarija, nova kuhinja, dve ostave, veliki hodnik i kupatilo. Na....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u nivoima, na devetom spratu, u zgradi sa liftom, u mirnom delu urbanog dela grada. Na prvom nivou se nalazi kuhinja sa trpezarijom, na drugom nivou je veliki dnevni boravak sa izlazom na lodju dok se na sledećem nivou nalazi kupatilo i jedna spavaća soba....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 75,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča ukupne površine 75,14 m2 po strukturi trosoban.Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila + wc. Centralno grejanje,topla voda,lift. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u okolini beograda centralno grejanje do 200000 eura do 2400 eura/m2 što veći'
139.000 €
55.000 €
138.000 €
  Stan, KOVILOVO, 139.500 €, 75,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji budućeg najvećeg univerzitetskog naselja na Balkanu, gradi se savremeni stambeni kompleks koji donosi novi standard stanovanja. Bez provizije za kupca! Stanari će imati na raspolaganju bazen i spa centar, teretanu, kao i portirsku službu u svakom ulazu, namenjenu kao podrška....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 105.000 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja jako funkcionalnog dvosobnmog stana, lako adaptibilnog u dvoiposoban, na visokom prizemlju prilicno izdignutom, Na ulazu u Sremčicu iz pravca Zeleznika unaselju planski gradenjom osamdestih godina, fasadna cigla. Naselje Gorica ima kompletnu infrastrukturu.Puno mesta za parkiranje,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 129.500 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan svetao, izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan i prostran porodičan dvoiposoban stan u mirnom, zelenom delu Borče. Moderno je renoviran i spreman za useljenje odmah. Stan je površine 52m2 i lođa je 8m2 ukupno 60m2. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 110.000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u Batajnici, u staroj gradnji iz 1985. godine, poznatoj po kvalitetnoj izradi i odličnom rasporedu prostorija. Stan poseduje centralno grejanje i toplu vodu, što obezbeđuje pun komfor tokom cele godine. Raspored prostorija: prostrana dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 141.000 €, 55,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, profesionalno kompletno renoviran za potrebe ličnog stanovanja i vrlo lep dvosoban stan u zgradi od crvene fasadne cigle u Borči - Centar 3. Komforan i funkcionalan, lako adaptibilan u dvoiposoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 123.500 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji budućeg najvećeg univerzitetskog naselja na Balkanu, gradi se savremeni stambeni kompleks koji donosi novi standard stanovanja. Stanari će imati na raspolaganju bazen i spa centar, teretanu, kao i portirsku službu u svakom ulazu, namenjenu kao podrška u svakodnevnim aktivnostima.....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 54.000 €, 46,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 46m2 sa terasom, centralno grejanje, adaptibilan u 1.5 soban. Velika funkcionalna lođa. Odlična pozicija stana, svetao I topao stan. Održavan ulaz sa inretfonom I video nadzorom u celoj zgradi. Pripadajući podrum. Uknjižen. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta, prodavnice....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>