• GoHome Professional
stan u okolini beograda barem 50 m2 do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda barem 50 m2 do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda barem 50 m2 do 140000 eura porasla cena Najnovije

  • Za upit "stan u okolini beograda barem 50 m2 do 140000 eura porasla cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 127.500 € na 133.170 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VELIKI MOKRI LUG, 133.170 €, 57,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 127.500 €
22.03.2026 - 133.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo lux stanove u novogradnji sa useljivošću do avgusta 2026. god. Oglašena cena je bez PDV-a, a kupci prvog stana imaju pravo na povrat PDV-a. Sa svake terase imate pogled na ceo Beograd. Raznih kvadratura, spratnosti, grejanje etažno, pod hrastov parket, keramika španska I....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 125.080 € na 132.400 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BOLJEVCI, 132.400 €, 60,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 125.080 €
05.04.2026 - 132.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Jakovo – stan u manjoj zgradi, idealno za porodicu. U ponudi stan u manjoj stambenoj zgradi u izgradnji, spratnosti P+1, sa ukupno 4 funkcionalne stambene jedinice. Svaki stan je pažljivo projektovan i obuhvata dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, kupatilo, dve spavaće sobe i terasu.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 110.000 €
07.12.2025 - 113.000 €
18.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji,u porodicnoj stambenoj zgradi, u blizini MUP-a u Borci.Nalazi u prizemlju i kompletno je renoviran (novo kupatilo, novi pvc prozori, nov laminat). Grejanje je etazno.Prostorije: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve velike spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 131.760 € na 139.080 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 139.080 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 131.760 €
19.04.2026 - 139.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 73,20m2, na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 133.234 € na 140.636 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 140.636 €, 67,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 133.234 €
17.04.2026 - 140.636 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivni zastupnik prodaje BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA MOGUĆNOST KUPOVINE NA KREDIT U ponudi je savremeni kompleks u izgradnji O distrikt koji se nalazi između Borče i Ovče, idealan za porodičan život i mirnije okruženje, uz dobru povezanost sa centralnim delovima grada i Zemunom. Stan....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 119.700 € na 126.350 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 126.350 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 119.000 € na 126.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 119.000 €
01.03.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stanovi u modernoj zgradi u izgradnji – Kaluđerica, ulica Milana Rakića. Predstavljamo novu stambenu zgradu savremenog dizajna, smeštenu na mirnoj i porodičnoj lokaciji u Kaluđerici, u ulici Milana Rakića. Objekat je u izgradnji, sa planiranim završetkom radova u junu 2026.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 118.200 € na 123.838 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 123.838 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 118.200 €
06.03.2026 - 123.838 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude dvoiposoban stan u izgradnji, u ulici Sevastokratora Dejana u Batajnici. Završetak radova decembar 2026.godine. U blizini svih sadržaja potrebnih za udoban život. Izražena cena bez pdv-a. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska provizija....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u okolini beograda barem 50 m2 do 140000 eura porasla cena (90)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>