• GoHome Professional
stan u okolini beograda barem 50 m2 4.sprat do 140 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u okolini beograda barem 50 m2 4.sprat do 140 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u okolini beograda barem 50 m2 4.sprat do 140000 eura Najnovije

  • Za upit "stan u okolini beograda barem 50 m2 4.sprat do 140000 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 139.500 € na 138.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 138.000 €, 75,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 4.0 stan 100m2 pored Aviv Parka , na 4 spratu od 6 , 2 lifta , cg , 2 terase , kupatilo , toalet , 3 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan . Cena 1350 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Opšte karakteristike: -Keramika....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 139.500 €, 75,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva. Stan se nalazi na idealnom 4. spratu održavane zgrade i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. POVRŠINA I STRUKTURA: Stan....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 145.000 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlačkoj ulici na Voždovcu. Zgrada će biti useljiva početkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban, sa terasom,lođom i telefonom i nalazi se na povučenom spratu,četvrti sprat,zgrada ima lift.Papiri uredni,vlasnik ima kupoprodajni....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 96.000 €, 47,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu od 47 m². Raspored stana je odličan i funkcionalan, što ga čini pogodnim za udoban svakodnevni život. Posebnu vrednost daje komforna....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 89.900 €, 65,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji u Borči – Centar 2, ulica Valjevskog odreda,300m od škole, zelenila, parkova. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, na idealnom 4. spratu od ukupno 5 (iznad stana se nalazi cela etaža). Stan je odmah useljiv(kako....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 85.000 €, 71,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u naselju Sremčica, u ulici Sare Bernar, smešten je na četvrtom spratu zgrade bez lifta, a iznad stana se nalazi tavan. Stan se sastoji od tri sobe, uključujući dnevnu sobu i dve spavaće sobe, a prostorije su dobro osvetljene i funkcionalno raspoređene. Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, UMKA, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 52m2(+3m2 lođa) koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade u centru Umke. Stan se nalazi pored autobuske stanice, supermarketa, apoteke, pekare, u blizini obdaništa i osnovne škole. Stan je dvostrano orijentisan sa dosta prirodne svetlosti,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stan u okolini beograda barem 50 m2 4.sprat do 140000 eura (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>