• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu novogradnja interfon - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja interfon

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja interfon" pronađeno 109 nekretnina - prosečna cena 2.495 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+12%

Promena cene sa 165.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.000 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 165.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

NOV ČETVOROSOBAN STAN U NASELJU HOLLYWOOD HILL---Agencijska šifra: 1007856.Na prodaju lep, komforan, odmah useljiv i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.450 € na 155.170 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 155.170 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 150.450 €
13.03.2026 - 155.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavaće sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Polozaj: istok - jug. Pogled na Frusku goru. Svetao i osuncan stan, sa 2 spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.510 €, 45,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Jednoiposoban Stan od 45m2 Lokacija: ✉️ Novi Sad, Telep, Ulica Heroja Pinkija. O stanu: ✔ Površina: 45m² ✔ Tip objekta: novogradnja ✔ Dodatne prostorije: terasa Dodatne pogodnosti: mogućnost kupovine parking mesta ✔ Lift ✔ Klima uređaj ✔ Interfon i video nadzor ✔ Kablovska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu novogradnja interfon'
222.000 €
113.300 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 153.780 €, 41,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNI STANOVI U CENTRU NOVOG SADA - NE PROPUSTITE PRILIKU! Ekskluzivna novogradnja u samom srcu grada! U ponudi su dvosobni stanovi različitih kvadratura, osmišljeni da zadovolje najviše estetske i funkcionalne standarde savremenog stanovanja.Lokacija: Centar Novog Sada - elitna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Hollywood hill, 4.0, 78m² ++|++ Nov četvorosoban stan u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052894 , ALIBEGOVAC, NOV, ČETVOROSOBAN STAN 78m² U ponudi imamo moderan, potpuno nov četvorosoban stan , smešten u mirnom i prestižnom naselju Hollywood Hill , idealan za porodični život u zdravom okruženju, na svega nekoliko minuta od centra grada. Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 56.000 €, 32,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Jednoiposoban stan 32 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.240 €, 46,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 46 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 292.300 €, 109,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Podbari Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI Stan je savremenog, lepog i kvalitetnog nivoa stanovanja na Izuzetno traženoj Lokaciji na Trećem spratu zgrade, dvostrane orijentacije ima Dve Terase Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 98.310 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 310.000 € na 355.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 355.000 €, 96,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 288.000 €
04.04.2026 - 310.000 €
28.04.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban, blizu Bulevara Oslobođenja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 178.450 €, 99,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličan porodični četvorosoban stan od 82 m2. Stan je novije gradnje izuzetno je funkcionalan a nalazi se na visokom prizemlju ( visina prvog sprata) u urbanoj vili sa svega tri stana. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUPITE STAN IZ SNOVA* Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.630 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo u Adicama Uknjižen Dvosoban Stan od 42 m2 na Odličnoj Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.000 €, 85,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Severnom Telepu Trosoban stan 85 m2 u Izgradnji na Izuzetnoj Lokaciji stan se nalazi na Prvom spratu, dvorišne orijentacije ima Dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, mokri čvor i dve Lepe Terase Grejanje je centralno Useljenje je u Februaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.500 €, 68,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 68 m2 na Novogradnja Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 57,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Trosoban stan 57 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na petom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 58.450 €
02.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 99.800 €, 51,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, Italijanske pločice, Pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.770 €, 87,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Pogodan Četvorosoban stan 87 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na drugom spratu, ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 105)

<< <1 2 3> >>