• GoHome Professional
stan u novom sadu novogradnja - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • stan u novom sadu novogradnja - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu novogradnja

  • Za upit "stan u novom sadu novogradnja" pronađeno 5 080 nekretnina - prosečna cena 2.488 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • useljiv
    • luksuzan
    • lift
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 113.300 €, 38,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Nov neuseljavan jednoiposoban stan na Podbari! Nova gradnja, odlična struktura stana, dvorišno orijentisan. Na samo 10 minuta hoda od centra grada. Vredi pogledati! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 122.380 €, 57,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama. Mogućnost kupovine parking mesta,kao i povrat PDV-a za kupca prve nekretnine. Za detaljne informacije pozovite agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 124.950 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 184.500 €, 59,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan, izuzetno prijatan dvoiposoban stan od 59 m² na Telepu, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u mini vili, u zgradi vrhunskog kvaliteta koja je useljena od leta 2025. godine. Objekat je projektovan sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 64,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128321, II/IV, lift, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan od 64m2 u Petrovaradinu,ulica Rackog na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatila, hodnika i terase. Uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 88007, IV/V, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se svetao 1.5 stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici , na Novoj Detelinari. Odličan raspored, koji se po potrebi , lako može prepraviti i na drugačiji. Velika spavaća soba koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 166.850 €, 71,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno u ponudi! Predstavljamo Vam izuzetan trosoban stan na Salajci! Stan se nalazi u izuzetno mirnoj ulici, a u blizini se nalazi sve što je neophodno za miran porodični život. U pitanju je novogradnja, zgrada iz 2009. godine. U sklopu stana se nalaze dva kupatila, dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.indomio.rs

Strukturno odličan četvorosoban stan, potpuno nov, odmah useljiv! Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 132.800 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 132.800 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, topao i prijatan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara.Stan se nalazi u mirnoj, kvalitetno građenoj zgradi poznatoj po dobroj izolaciji, urednom održavanju i prijatnom komšiluku. Stan je dvorisno orijentisan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 673-681 (od ukupno 681)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>