• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra za studente - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra za studente

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra za studente" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.435 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • namešten
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 72.100 € na 71.070 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.070 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 72.100 €
17.05.2026 - 71.070 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara Predstavljamo Vam jednoiposoban stan sa terasom na drugom spratu bez lifta. Grejanje na struju.Idealna prilika za mlade parove,studente ili kao investicija za izdavanje. Cena 71.070e Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr. 1856 Snežana trio nekretnine. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 46,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na top lokaciji. Idealan stan za izdavanje, za mlađe ljude, studente. Blizina centra, Promenade, Spensa, marketa, fakulteta, Futoške pijace, banaka, pošte. Stan bez većih ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaja se kompletno namešten. .

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 71.000 € na 70.000 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.11.2025 - 70.000 €
06.12.2025 - 69.000 €
14.03.2026 - 71.000 €
28.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053222 , PODBARA, JEDNOIPOSOBAN, 29m2 U prilici ste da postanete vlasnik stana od 27m², smeštenog na prvom spratu u mirnom delu Podbare. Ovaj stan je idealan za mlade parove, studente ili kao investicija za iznajmljivanje. **Karakteristike stana:** .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra za studente'
63.600 €
63.600 €
68.000 €
  Stan, NOVI SAD, Kej, 70.040 €, 20,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici u kojoj se jako retko pojavljuju nekretnine za prodaju. Stan se nalazi u polusuterenu(5 stepenika dole), prozori su na redovnoj visini, na funkcionalnost stana apsolutno ne utiče to što je u polusuterenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.070 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA U IZGRADNJI NA MIŠELUKU, BRZO USELJIV---Agencijska šifra: 1007941.Prodaje se garsonjera površine 30,24 m² sa terasom, smeštena na trećem spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i idealan za samce, studente ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.070 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno uknjižen stan na prizemlju u mirnoj ulici Nove Detelinare, površine 29 m². Idealan je za par, studenta ili kao investicija za izdavanje. Nalazi se blizu autobuskih stajališta, marketa i svega neophodnog za život. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom, odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 73.400 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u samom centru grada, na samo 3 minuta od pešačke zone. Stan se sastoji iz jedne odvojene spavaće sobe i dnevne sobe sa kuhinjom. Nalazi se na trećem spratu zgrade novije gradnje.Veoma je komforan i subjektivni utisak je da poseduje i veću kvadraturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namesten trosoban 78m2 stan u centru u ulici Vuka Karadžičća u utbanoj vili, treći sprat bez lifta.Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente.Cena 850e.Pozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 74.000 €, 33,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify"> <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" arial",sans-serif;color:black;mso-themecolor:text1"="">ŠIFRA: 1053235 NOVI SAD, NOVO NASELJE-BISTRICA, JEDNOSOBAN STAN,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121536, III/, klima, terasa, renoviran. Izdaje se upravo renoviran, moderno namesten stan u centru, 200 metara od pesačke zone. Mirna lokacija pogodna za porodice ili studente. Dozvoljeni manji ljubimci. Za ozbiljne zakupce na duži rok, moguća korekcija cene. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.150 €, 23,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavam prodaju opremljenog renoviranog stana na Salajci. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice,idealno za studente ili kao investicija za izdavanje. Ispred zgrade parking za stanare. Uknjižen,moguća kupovina na kredit. Za više informacija pozovite. Agencijska oznaka:1011710 Kontakt:0652813132....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 64.890 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Limanu 2 +++ Agencijska oznaka 1063241. Solidna garsonjera na dobroj lokaciji, blizu univerziteta i štranda. Idealno za studenta. Parking ispred i iza zgrade. Zgrada ima i biciklanu. Sastoji se iz dnevnog boravka, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 64.000 €, 21,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru 21 m² – odlična lokacija, odmah useljiva Prodajem funkcionalnu garsonjeru od 21 m², smeštenu u krugu novosadske "dvojke", u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici (drvored), svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Lokacija: U neposrednoj blizini se nalaze....