• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra luksuzan

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra luksuzan" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 2.417 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 73.850 €, 26,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 76.250 €, 33,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41439, 061 234 30 11 Stefanela, Lux stan novogradnja, sa nameštajem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osunčan i svetao.Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra luksuzan'
76.950 €
76.950 €
69.000 €
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 22,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 21,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.700 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten troiposoban stan na Bulevaru Evrope kod hotela Sheraton.Stan poseduje dve terase,dve spavaće sobe sa francuskim ležajem,jednu radnu sobu,lep veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve terase,kupatilo,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, nov, potpuno namešten troiposoban stan u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope iza hotela Šeraton, površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trperzarijom, kuhinje, dve terase, kupatila, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.070 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem LUx garsonjeru na Telepu !!! garsonjera je jos lepsi uzivo racuni su mali informatika-20e uknjižen 1/1 slobodan parking u dvorištu zgrade za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.000 €, 90,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 90 m2 BULEVAR OSALOBOĐENJA, LUX - NOV - TROSOBAN stan, ul.Bulevar Oslobođenja, 8 sprat od 10, namešten, 2 lifta, terase, cg, ktv, klima, tv, mašina za pranje suđa, vm. CENA 800 Evra + 800 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 BULEVAR....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.430 €, 26,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>