• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra kablovska barem 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra kablovska barem 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra kablovska barem 30 m2

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra kablovska barem 30 m2" pronađeno 260 nekretnina - prosečna cena 1.994 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • duplex
    • podrum
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Jednoiposoban stan Kvadratura: 35 m2 Lokacija: Adice, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: Prizemlje Uknjiženje: Uknjižen kao garaža Parking / garaža: Obezbeđeno parking mesto Dodatne pogodnosti Internet Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Prilagođen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije!064/8222-116....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra kablovska barem 30 m2'
72.000 €
72.100 €
73.550 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.000 €, 30,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 30 m². Stan je Polusuteren. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavnih saobraćajnica. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Izvrsna komunikacija sa gradom. Stan je pogodan kako za starija lica tako i za mlađu populaciju. Noviji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.400 €, 30,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno očuvan i u potpunosti opremljen stan površine 30m², smešten u mirnom i lepo uređenom delu grada. Ovaj šarmantni dom odiše toplinom i praktičnošću, a zahvaljujući pametno osmišljenom rasporedu prostora, funkcioniše kao jednoiposoban — spavaći deo je diskretno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 67.980 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan na korak od centra grada. Na odličnoj lokaciji u starijoj zgradi, u dvorištu sa brižno negovanim baštama, sa puno cveća i udobnosti, nalazi se ovaj jednosoban stan. Ustakljeno, veliko, predsoblje, daje mogućnost za još jednu prostoriju, ako se urade određene korekcije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 30 m² u mirnom naselju Adice. Stan je odličnog rasporeda, svetao i praktičan za život. Nalazi se u zgradi novije gradnje i odmah je uselјiv bez dodatnih ulaganja. Stan je odličnog rasporeda, maksimalno iskorišćenog prostora i pun prirodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.000 €, 30,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na 5 minuta od Limana. Uknjižen na vlasnika 1/1, useljiv odmah po isplati. Izuzetno mali troškovi. Idealan stan za mlađe ljude, bračne parove, studente. Dvostrano orijentisan. U blizini marketi, autobuska stajalište, pošta. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.770 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Odlična izgradnja na Adicama. Više stanova različitih struktura i kvadratura. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 021/221-5500 Agencijska šifra: 525515 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odlične garsonjere na mirnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na uglu zgrade tako da kuhinja ima veliki prozor kao i kupatilo manji. Grejanje na gas. Za sve dodatne informacije i zakazivanje razgledanja nekretnine obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 30,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, i blizini centra grada. Izuzetno niski mesečni troškovi. Stan je u odličnom stanju, zahteva minimalna ulaganja. Prodaje se namešten. Za sve dodatne informacije pozvati 0631231262 Agencijska šifra: 519318 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 70.040 €, 30,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU, SATELIT, površine 30m2. Nalazi se kod Satelitske pijace. Visoko prizemlje-visina viša od prvog sprata, ispod podrumske prostorije. Kuhinja sa trpazarijom ,hodnik, ostava, soba i kupatilo i pripadajuća ostava u podrumu.U ceni ostaju stvari.U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena garsonjera, prodaje se komplet nameštena. nalazi se u blizini Dunava u jako sređenom kompleksu Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.200 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada – Adice, u naselju Telepska dolina. Sadržaj stana: Nameštena garsonjera sa kuhinjom rađenom po meri –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji - Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u Subotičkoj ulici i veoma je dobro povezan autobuskim linijama do Univerziteta kao i do Centra grada. U samoj okolini ima mnogo manjih i većih marketa, osnovna škola, apoteka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina sa maksimalno iskorišćenim prostorom koji je u funkciji jednoiposobnog stana. Nalazi se u prizemlju, što omogućava brz i lak pristup stanu, bez fizičkih prepreka. Nalazi se u mirnom delu Adica, u zgradi koju je zidao dobro poznati investitor koji je realizovao mnoge novogradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, prelep pogled, kosine koje ne remete, osvetljen! Novija gradnja! Uknjižen, povoljno! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može da se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 74.160 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan. Stan se prodaje kompletno namešten! Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500 Agencijska šifra: 462167 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.950 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderno projektovane stanove smeštene u urbanom stambenom kompleksu koji kombinuje kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i izuzetnu lokaciju idealnu za porodičan život. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Kovid bolnice, na izuzetno traženoj i funkcionalnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 63.860 €, 31,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na odličnoj lokaciji, na 3. spratu stare kvalitetne zgrade, odličan raspored, na 2 minuta od stana osnovna škola, Gomex market, autobusko stajalište.kontakt. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Uknjižena garsonjera, prodaje se komplet nameštena. Nalazi se u blizini Dunava u sređenom kompleksu 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 66.490 €, 31,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.700 €, 31,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, ADICE površine 31m2. Stan se nalazi u novogradnji i prodaje se komplet namešten. Moderno naselje Telepska dolina. Objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Stan je uknjižen i zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 74.250 €, 31,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544309-Predstavljamo Vam kompletno renoviran jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, promenjene su sve vodovodne i strujne instalacije, opremljen je novim nameštajem i savremenom tehnikom. Prodaje se sa većinom nameštaja i tehnikom, terasa od cca 10m2 nije u kvadraturi vrlo lako može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 31,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra namešten jednoiposoban stan na Adicama. Stan uknjižen na ime prodavaca bez tereta i zabeležbi, tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita. U ceni stana komplet nameštaj koji je odličan. Prelepa terasa za odmaranje. Izuzetno svetao. Grejanje na toplotne pumpe, gde su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 31m2, JEDNOSOBAN Prodaje se jednosoban stan na veoma traženoj lokaciji u gradu u neposrednoj blizini centra grada. Nalazi se na sedmom spratu zgrade sa liftom i čine ga dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Stan se prodaje polunamešten i dvorišno je orijentisan. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacij kontaktirajte nas Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam funkcionalan stan površine 32m2, nalazi se na odličnoj lokaciji na Novom Naselju.Stan poseduje terasu, komfornu sobu, malu ali praktičnu i odvojenu kuhinju. Idealno za samce, par ili kao investicija za izdavanje. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 71.730 €, 32,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Lokacija odlična. U blizini sve što je neophodno za život. Za više informacija pozovite. S25 Šifra: 534226 Kontakt: 0648222153 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan na veoma traženoj i atraktivnoj lokaciji,Grbavica. Stan se prodaje kompletno namešten i odlična je prilika za Vaš novi dom. Na lokaciji svi neophodni sadržaji. Pozovite naše agente prodaje za više informacija. Kontakt: 021/222-5100 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 72.100 €, 32,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Jednoiposoban, duplex stan . Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija 021/21-00-690 . U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 66.950 €, 32,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban, duplex stan. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji. Pozovite naše agente za više informacija. Tel: 021/662-0001 U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 69.090 €, 33,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam useljevu garsonjeru na Sajlovu. U blizini nekretnine nalazi se autobuska stanica, marketi, pekare Odličnog kvaliteta i opreme. Grejanje po potrošnji. Za više informacija pozovite našu agenciju. Kontakt: 021/2215100 i 064/8033305 550542 Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 67.980 €, 33,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna i svetla garsonjera od 33m2 na Novom Naselju, okružena zelenilom. Stan poseduje galeriju koja pruža dodatni prostor i funkcionalnost. Odlična prlika za život ili kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 71.810 €, 33,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji u odličnoj zgradi u blizini Novosadskog puta. Rok za završetak gradnje i useljenje je mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 71.800 €, 33,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*POVOLJNO STAN U SUTERENU*Prodajemo u Petrovaradinu Lep Jednoiposoban stan 50 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.100 €, 33,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama.Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....