• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u novom sadu 70000 evra što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što veći

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što veći" pronađeno 2 105 nekretnina - prosečna cena 2.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • podno grejanje
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan odličnog rasporeda, ostaje kompletan nameštaj i tehnika koja se nalazi na slikama. Kuhinja je radjena po meri, tehnika je kupljena nova pre 3 meseca i uz nju se dobija garancija. Tehnika je sva Gorenje, dok je klima uredjaj Beko proizvodjaca. Dušek je kupljen u Ikei i uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u mirnoj ulici na 10 minuta od centra grada. Stan je površine 40m2. Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila. U sklopu dnevne sobe se nalazi i ostava, što je retkost na tržištu. Grejanje je na podno na gas. Protočna topla voda, što doprinosi niskim troškovima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan, 20m2 dole i 20m2 gore + terasa od 7m2 Donja etaže poseduje dnevnu sobu,kuhinju i poseban toalet, a gornja etaža spavaću sobu i kupatilo. Podno grejanje na el. kotao ili na inverter klime. Svako ima svoje parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska šifra:1011069....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan jednosoban stan na Petrovaradinu. Prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjizen jednosoban stan u kući. Poseduje dvorište, podrum, tavan i šupu u dvorištu. Ovaj stan može biti i jednoiposoban. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 540157 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije imamo novogradnju dve zgrade sa ukupno 8 stanova površine od 40 m2 do 110m2 (40,48,58,110m2 jednoiposobni,dvoiposobni i troiposobni).Svi stanovi koji su vam na raspolaganju, građeni su tako da je prostor maksimalno iskorišćen, raspored prostorija ih čini veoma funkcionalnim,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stan u centru Veternika. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i prostrane spavaće sobe. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! https://www.trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-centar/537878....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar patrijarha Pavla - Dvorišni stan - Dvorišni - 40 m2 - etažno grejanje na gas Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 72.140 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547208-Predstavljamo Vam fantastičan jednosoban stan u mirnoj ulici Milana Tepića, u Veterniku. Sam stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa izlazom na terasu i kupatila. U sve prostorije se ulazi iz hodnika što ga čini dobro funkcionalnim. Može biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvoristem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 71.000 € na 72.160 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 72.160 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 71.000 €
17.04.2026 - 72.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131393, PR/, terasa. Prodaju se garden stanovi od 32 do 52m2 sa dvorištem u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena po kvadratu je 2050e plus PDV. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 67.800 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI**Nudimo Vam stanove različitih struktura na dobroj lokaciji. Izuzetno kvalitetna gradnja. Dobro pozicionirana zgrada u centru Adica. Za kupce prve nekretnine moguć povrat PDV-a. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.Odlična investicija, vredi pogledati. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.500 €, 40,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41381, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se lep,komforan i svetao, dvosoban stan. Sa prlepom velikom terasom za uživanje. Odlična lokacija za izdavanje kao i za život. Nova Detelinara. Blizina autobuskog stajališta, raznih marketa, kafića, apoteke. Bez ikakvih ulaganja, VREDI POGLEDATI!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 67.400 €, 40,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.620 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 064/8033306 ili 021/221-5100 539722 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.620 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 539722 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.630 €, 40,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam novu izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Sa rokom jun 2026.god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 11719 *Dvorišni Stan u Centru Novog Sada 40 m2/Stan je renoviran/Stan se prodaje sa namestajem/Struja/Voda/Centralno grejanje/Klima/Podovi-laminat/Vlasništvo 1/1 privatna svojina###bez tereta###Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) *Courtyard apartment....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 40,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam sjajan dvoiposoban stan u mirnom delu Novog Naselja. Stan je u izvornom stanju, ali je odlično održavan. Odlicno je povezan, a u neposrednoj blizini možete naći markete, apoteke, autobuska stajališta, vrtić kao i osnovnu školu. Za više informacija i gledanje pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.500 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.430 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 66.380 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.220 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan, useljiv stan novogradnje, na Adicama. Grejanje na toplotne pumpe - sasvim mali troškovi, a odličan učinak. Bez ulaganja. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.070 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao dvosoban stan u tihom i mirnom delu Telepa. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka koji ima izlazak na terasu, spavaće sobe u koju staje francuski ležaj i plakar, kuhinje i kupatila. Kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 73.960 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavace sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Polozaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima zivot....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 82.000 € na 74.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131606, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 31 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,71 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,27 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 74.000 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131637, PR/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* SA PDV 40, 35 m2 u izgradnji. 2 spavaće sobe 8,72 m2 i 6,85 m2. Dnevna soba , velika 19,30 m2. Terasa 6,83 m2 Položaj: prizemlje. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 66.000 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Veterniku Jednosoban stan 40 m2 na Odličnoj Lokacijistan se nalazi na Prvom spratu u starijoj zgradi bez Lifta i Terase,ulične je orijentacije ima jednu sobu,predsoblje,kuhinju koja je urađena od terase i kupatiloIma Izvesnog UlaganjaParking je pored zgrade.Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt 064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 65.920 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi garažni stanovi na lepoj lokaciji u Veterniku. Visok kvalitete gradnje,savremeni materijali,mirna ulica,blizina Novosadskog puta,osnovne škole,gradskog prevoza Stanovi se prodaju isključivo za keš. Cena sa PDV-om. U ponudi stanovi iste ili slične kvadrature. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 74.200 €, 40,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u urbanoj vili, površine 40 m² na lokaciji koja postaje sve atraktivnija za život – Klisa, svega 3 kilometra od centra Novog Sada. Odlična pozicija i u blizini svih važnih sadržaja: prodavnica, škole, vrtića, javnog prevoza, ali i dovoljno udaljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.100 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 38m2. Stan je u izgradnji. Mirna ulica. Dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Izuzetno funkcionalan. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 40,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban dvorišni stan na Podbari, blizina Lidla, gradskog prevoza . . . . stan ima ulaz, kuhinju, dnevni boravak, spavaću sobu, kupatilo i terasa ispred ulaza . . . uz stan se dobija i oko 150m placa, grejanje na gas, odmah useljivo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 1007918. Novi Sad, Grbavica. Stan za renoviranje. 40m2. Trenutno jednosoban - vrlo lako u jednoiposoban. Dimenzije prostorija - 4.9*3.6m, i 3.6*3.2m. III sprat, terasa. Uknjiženo. Ostava u podrumu. Ključ se nalazi u agenciji - zakažite obilazak. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118638, I/, terasa, u izgradnji, parking, stambena zgrada. Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji na Adicama. Podno grejanje na toplotne pumpe, bela petokomorna pvc stolarija, komarnici,kvalitetan parket. . Cena je sa PDV-OM. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u centru grada, desetak koraka od pešačke zone. Stan je potpuno opremljen. Kupatilo je potpuno izrenovirano pre dve godine. Parket i laminat kvalitetni i održavani. Zbog svoje pozicije je izuzetno atraktivan za izdavanje kao stan na dan. 021/425-112 Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Salajci, na atraktivnoj poziciji, nalazi se ovaj dvosobni, dvorišni stan. U lepo uređenom dvotištu, u nizu od pet stanova, četiri su izdata. Ispred stana je parking mesto i lepo uređena baštica, koja pruža potpunu privatnost i prijatan ambijent. Stan je potpuno renoviran. U dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 75.190 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR, površine 40m2. Stan se nalazi u strogom centru grada u Pešačkoj zoni. Prodaje se Namešten. Svi potrebni sadržaji u blizini. Mirna ulica. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 443)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>