• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što manji lift

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što manji lift" pronađeno 245 nekretnina - prosečna cena 2.411 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 20 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 30 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 67.980 €, 37,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40941, 061 234 30 11 Stefanela, Svetao jednoiposoban stan sa velikom terasom, odličnog rasporeda, bez ulaganja. Dvorišno orjentisan sa lepim pogledom i velikom udaljenošću od okolnih zgrada, a postoji i parking otvorenog tipa u sklopu dvorišta zgrade. Stan je na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 15,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji – ulica Marka Miljanova, Novi Sad. Stan je uknjižen na 15m², dok u prirodi ima 18m². Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, što ga čini lako dostupnim i idealnim za sve generacije. Grejanje je centralno, što garantuje komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 15,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za nekretninom na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Podbari na 10 minuta od katedrale. Stan je u odličnom stanju, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra što manji lift'
70.040 €
65.000 €
66.950 €
  Stan, NOVI SAD, Kej, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR - KEJ, JEDNOSOBAN STAN, 15 m2 - nudimo vam šarmantan stančić na sjajnoj mikrolokaciji - sa jedne strane Dunav, sa druge strane sam centar grada. Iako je kvadratura mala, stalo je sve što treba i savršeno je uklopljeno za jednu osobu. Idealno za iznajmljivanje! Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 15 kvadratnih metara, smeštena u kvalitetnoj zgradi iz 2003. godine koja poseduje lift. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada, na svega 500 metara od pešačke zone i u neposrednoj blizini keja uz Dunav, idealnog za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje. Lokacija na Bulevaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu nekretninu koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu. Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.300 €, 21,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa uračunatom agencijskom provizijom Agencijska oznaka 1100580 - Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na Grbavici u blizini Bulevara Oslobođenja,stadiona. Uknjižena bez tereta i zabeležbi, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Dvorišno orijentisana, mir i privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u novijoj zgradi udaljenoj par minuta od pešačke zone i Keja. Dobro održavana zgrada. Odlično za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.010 €, 22,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor, u prirodi deluje veće. Ovaj stan poseduje galeriju koja služi kao spavaći deo. Sve je novo u stanu, ne zahteva nikakva ulaganja. Nalazi se na traženoj lokaciji tako da je pogodan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.100 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! Lift, Internet, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednosobnog stana na traženoj lokaciji, u blizini Betanije i Sajma. Stan se nalazi na 2. spratu sa liftom. Pored sobe , stan poseduje hodnik , renovirano kupatilo, fizičko odvojenu kuhinju, sa renoviranim pločicama. U kupatilu i kuhinji je prirodna ventilacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 22,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZENA ,NAMESTENA GARSONJERA.U ZGRADI NEMA LIFT. IMA TERASA. ODLICNA ZA IZDAVANJE.plus 3% agencijska provizija. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan od 22m² na odličnoj lokaciji na Bulevaru, idealan kao investicija ili za život. Stan je u dobrom stanju, funkcionalnog rasporeda, sa fizički odvojenom kuhinjom, kupatilom sa tuš kabinom i svetlom dnevnom sobom. Nalazi se u blizini svih važnih sadržaja –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU,SAJMIŠTE,površine 22m2.Prodaje se namešten,veoma je pogodan i za izdavanje.Nalazi se na lokacijI koja je veoma tražena a u blizini svih sadržaja za život. Odlično povezan sa ostalim delovima grada. Vredi pozvati i pogledati stan. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 74.000 €, 22,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> ŠIFRA: 1054134 NOVI SAD, NOVA DETELINARA, GARSONJERA 22m2 <p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto">....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, FUTOŠKA PIJACA, BULEVAR, GARSONJERA, 22M2. Oglašavamo prodaju prelepe garsonjere na izuzetnoj lokaciji na Bulevaru Oslobođenja, preko puta Futoške pijace. Stan je odličnog rasporeda, prodaje se namešten i pokazao se kao odlična investicija. Zgrada je kvalitetna od poznatog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 64.720 €, 22,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u samom centru Novog Sada na samo 5 minuta od pešačke zone. U pitanju je suterenski stan- garsonjera. Pogodna kako za svakodnevni život tako i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou. U blizini zgrade se nalazi sve što Vam je neophodno za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 70.040 €, 23,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na odličnoj lokaciji, odlična prilika kao investicija. U blizini se nalazi sve što je potrebno za svakodnevni život. Zgrada se nalazi u blizini Bulevara kralja Petra. Na svega par minuta od zgrade nalazi se stajalište sa kojeg polaze dve autobuske linije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.500 €, 23,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 23 m2, III sprat, terasa, lift, uknjižena - bez tereta, odmah useljiva, Bulevar Oslobođenja - kod Železničke stanice, kontakt tel. 066/5432335. Molim bez poziva Agencija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.000 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavano prodaju odlične garsonjere na lokaciji bez buke i sa puno zelenila. Ulično orjentisan. U neposrednoj blizini se nalazi marketi, vrtići, škole, zdravstvene ustanove, sajam, teniski i fudbalski tereni, igrališta, Bulevar Kralja Petra, Bulevar Oslobođenja, autobuska i železnička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 69.000 €, 23,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforna garsonjera, u ulici Slobodana Bajića, u blizini porodilišta Betanija. U garsonjeri se nalazi ugradna kuhinja. Idealna je za život jedne ili dve osobe. Cena je 69.000 eur Lift, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Sajma, prodaje se kompaktna i funkcionalna garsonjera površine 23m², na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Odlično iskorišćen prostor – stan je svetao, idealan za život ili izdavanje. Kuhinja uračunata u cenu – funkcionalna i spremna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera Sajam, blizina Master centra i Bulevara oslobodjenja, odmah useljiva! Agencijska oznaka 1101033, Sajam. Garsonjera na visokom prizemlju novije zgrade, na odličnoj lokaciji za život i izdavanje. 23m2. Kontakt 064/823-6616 Nikola Dronjak Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna garsonjera na Sajmu,bez vecih ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 23,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE GARSONJERA NA GRBAVICI SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE ZGRADE NA ODLIČNOJ LOKACIJI BLIZU PROMENADE, SPENSA, FAKULTETA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE, KUPATILA. ODLIČNA NEKRETNINA KAO ZA ŽIVOT TAKO I ZA IZDAVANJE ZBOG BLIZINE SVIH....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.950 €, 24,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera na Novoj Detelinari. Lep kraj u blizini svih bitnih sadržaja. Uknjižena 1/1, bez ulaganja. Može svaka vrsta kredita. Direktno od vlasnika, bez agencijske provizije. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 69.010 €, 24,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu odmah useljivu garsonjeru na potezu Nove Detelinare. U neposrednoj okolini se nalaze sve nepohodne stvari za svakodnevni život prodavnice, apoteke, autobuska stajališta Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! KING NEKRETNINE - Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 71.000 €, 24,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052364, PODBARA, GARSONJERA 24M2 Na prodaju garsonjera na dobroj lokaciji, Podbara. Nalazi se na četvrtom spratu bez lifta. Sastoji se iz hodnika, kupatila koji ima ležeću kadu, dnevnog boravka sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Iz kuhinje je izlaz na malu terasu. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 73.130 € na 66.950 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 73.130 €
27.03.2026 - 66.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007735. Prodaje se kompletno nameštena, funkcionalna i svetla garsonjera (24 m2) na 4. spratu stambene zgrade bez lifta na Podbari. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom i svm potrebnim sadržajima za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.950 €, 24,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera 24m2 na Novom Naselju - Futoški put. Stan je na 5 spratu zgrade bez lifta. Nema terasu. Renovirano. Trenutno pod zakupom , može se preuzeti zakupac. Kontakt: 063536286. Šifra oglas 7625. Agencijska provizija uračunata u cenu. Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.075 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pronađite svoj novi dom u modernoj stambenoj jedinici na Telepu, jedna od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Sa udobnošću i kvalitetom gradnje, ove stanove u izgradnji karakteriše moderan dizajn i funkcionalni prostor. -Blizina škole, vrtića,prodavnica. -Povrat PDVa-a za kupce prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na IDEALNOJ LOKACIJI Agencijska oznaka 1100842. Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaletom i zastakljenom terasom. Nalazi se na idealnoj lokaciji, povezan sa svim gradskim dešavanjima i lako se može izdati, ukoliko tražite nekretninu za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 63.600 €, 24,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126970, I/VI. *SATELIT LUX* 24m2 - NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Stan je izuzetno osunčan i svetao.Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129309, III/. Stan 25 m2 na Detelinari, Novi Sad, atraktivna lokacija, Sajam na 5 minuta, na trecoj etazi -potkovlje, dvorisno orijentisan, bez lifta. Potrebna manja ulaganja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 244)

<< <1 2 3 4 5 6> >>