• GoHome Professional
stan u novom sadu 70000 evra što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan u novom sadu 70000 evra što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u novom sadu 70000 evra što manji

  • Za upit "stan u novom sadu 70000 evra što manji" pronađeno 2 083 nekretnina - prosečna cena 2.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 30 m2
    • 30 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 30 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.070 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao dvosoban stan u tihom i mirnom delu Telepa. Stan se sastoji iz komfornog dnevnog boravka koji ima izlazak na terasu, spavaće sobe u koju staje francuski ležaj i plakar, kuhinje i kupatila. Kupac prve nekretnine ima mogućnost povrata PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 15,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera na odličnoj lokaciji – ulica Marka Miljanova, Novi Sad. Stan je uknjižen na 15m², dok u prirodi ima 18m². Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom, što ga čini lako dostupnim i idealnim za sve generacije. Grejanje je centralno, što garantuje komfor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.000 €, 15,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za nekretninom na atraktivnoj lokaciji u širem centru grada, imamo odličnu ponudu za Vas! Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na Podbari na 10 minuta od katedrale. Stan je u odličnom stanju, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, hrastov parket, keramika. Nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan u novom sadu 70000 evra što manji'
70.040 €
65.000 €
69.010 €
  Stan, NOVI SAD, Kej, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR - KEJ, JEDNOSOBAN STAN, 15 m2 - nudimo vam šarmantan stančić na sjajnoj mikrolokaciji - sa jedne strane Dunav, sa druge strane sam centar grada. Iako je kvadratura mala, stalo je sve što treba i savršeno je uklopljeno za jednu osobu. Idealno za iznajmljivanje! Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 15,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 15 kvadratnih metara, smeštena u kvalitetnoj zgradi iz 2003. godine koja poseduje lift. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji u samom centru Novog Sada, na svega 500 metara od pešačke zone i u neposrednoj blizini keja uz Dunav, idealnog za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.010 €, 16,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet nameštena garsonjera na 250 metara od pešačke zone. Za više informacija kontaktirajte naše aente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 543552 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 16,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA U ŠIREM CENTRU KOD KEJA BEZ PROVIZIJE, PODBARA---Agencijska šifra 1000065. Prodaje se uknjižena manja garsonjera koja se nalazi na 1.spratu u zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, na Podbari blizu Keja, na samo 5-6 minuta hoda od strogog centra. Pogodna je kako za život....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 69.010 €, 18,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvorišni stan. Na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dnevnog boravka kuhinje i kupatila. Na galeriji spavaća soba od 8m2. Funkcioniše kao jednoiposoban stan. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 72.000 €, 18,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 75.000 €
05.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054574.. CENTAR, GARSONJERA 18M2 U strogom centru Novog Sada, prekoputa pozorišta prodajemo odličan, sređen i odmah useljiv stan. Garsonjera je uvek bila pod sigurnim zakupom, tako da je sigurna prilika za investiranje. Dokumentacija je uredna, uknjiženo 1/1 na vlasnika, a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 68.000 €, 18,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1101971 - Uknjižena garsonjera na Podbari. Potpuno renovirana garsonjera na lepoj lokaciji, na rubu pešačke zone. Grejanje je centralno gradsko. Pravo korišćenja dela dvorišta ispred stana u vidu terase. Više informacija na 064/823-6 6-05 Prikaži broj , 427-088....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 18,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ponuda. Opremljena garsonjera na fantastičnoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja+++Agencijska oznaka stana 1064112, Novi Sad, Kej,15 ( zapravo 18 m2) m2, garsonjera, prvi sprat. Predivna ušuškana garsonjera od 18 m2 na prvom spratu, maltene komplet opremljena se prodaje. Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 75.000 €, 18,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053354, NOVI SAD - PRODAJA NEKRETNINA, PODBARA, GARSONJERA, 18M2 SAMO KOD NAS - u našoj ponudi , fantastična, uknjižena garsonjera u prizemlju mirne ulice istorijskog Almaškog kraja, našeg predivnog Novog Sada. Stambena zgrada se nalazi u mirnom delu grada , na par minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 65.000 €, 18,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju – Socijalno, Novi Sad Agencija Gold nekretnine predstavlja garsonjeru na prodaju na Socijalnom u Novom Sadu, udaljenu svega tri minuta hoda od Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi, na mirnoj lokaciji pogodnoj za život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.720 €, 19,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Koče Kolarova, Novi Sad, 67720€, 19m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Koče Kolarova, Novi Sad Koče Kolarova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 63.600 €, 19,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam fantastičnu garsonjeru na zavidnoj lokaciji! Reč je o kompletno renoviranoj nekretnini. Prodaje se kompletno namešten. Preko puta zgrade se nalazi vrtić, igralište za decu kao i teren za rekreaciju. U okolini same zgrade je parking van zone. Pored same lepote Limana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 70.040 €, 20,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u ulici u kojoj se jako retko pojavljuju nekretnine za prodaju. Stan se nalazi u polusuterenu(5 stepenika dole), prozori su na redovnoj visini, na funkcionalnost stana apsolutno ne utiče to što je u polusuterenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera površine oko 20 m², smeštena u polusuterenu zgrade u ulici Futoška 74. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, a dodatnu praktičnost pruža i ostava koja je uračunata u ponudu. Cena iznosi 66.950 evra, na šta se dodaje i agencijska provizija. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera koja se nalazi na odličnoj lokaciji kako za izdavanje tako i za život. Mirna, porodična lokacija, blizina železničke i autobuske stanice, škola, vrtića, velikih trgovina, parkova, igrališta. Nalazi se na 11. spratu, komplet renovirana. Za ljubitelje visina pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u širem centru grada, po strukturi garsonjera. Stan se nalazi u novijoj zgradi i kompletno je renoviran. Više informacija na br. 065 385 88 88 ili na www.status-nekretnine.com A57-19540 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam garsonjeru površine 20m2 koja se nalazi na sedmom spratu zgrade na Bulevar oslobodjenja. Stan je uknjižen 1/1. Novija zgrada koja poseduje lift, biciklanu u podrumu i poseduje video nadzor. Stan se prodaje komplet namešten i idealan je za izdavanje. Lokacija na Bulevaru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 65.920 €, 20,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel : 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051521, NOVI SAD, CENTAR, SPENS, GARSONJERA, 20M2 Na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spensa, Suda, Promenade i fakulteta, a u elitnom kraju Novog Sada nalazi se ova preslatka garsonjera od 20m2. Kuhinja je malo uvučena i odvojena od dnevnog boravka. Sveže je okrečena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem ili menjam potpuno nameštenu garsonjeru površine 20 m² za veću na Novom naselju. Stan se nalazi na četvrtom spratu (potkrovlje) stambene zgrade, koja nema lift, ali je opremljena centralnim grejanjem. Nekretnina je uknjižena i bez tereta. Prodaja se vrši direktno od vlasnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, DETELINARA, JEDNOSOBAN STAN, 20 m2 - nudimo vam uknjiženu nekretninu u mirnom kvartu punom zelenila, nadomak škole, vrtića, autobuske stanice. Kompletno je renoviran pre par godina, tako da nisu potrebna dodatna ulaganja. Prodaje se sa celokupnim nameštajem. Uz stan se dobija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 63.860 €, 20,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam uknjiženu nekretninu koja se nalazi na odličnoj lokaciji u ulici Kraljevića Marka, blizu železničke stanice, centra grada i svih ostalih sadržaja neophodnih za modernu svakodnevnicu. Stan se nalazi na jedanaestom, poslednjem spratu zgrade, na krovu je nedavno urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 63.350 €, 20,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena garsonjera na najtraženijoj lokaciji u gradu. Ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja. Prodaje se sa kompletnim novim nameštajem i tehnikom koja je u stanu. Odmah useljiva, idealan stan za rentiranje. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-grbavica/553241 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje!064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553241 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt : 021/221-5100 , 064/8033305 553241 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Savršena nekretnina kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.300 €, 21,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa uračunatom agencijskom provizijom Agencijska oznaka 1100580 - Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na Grbavici u blizini Bulevara Oslobođenja,stadiona. Uknjižena bez tereta i zabeležbi, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Dvorišno orijentisana, mir i privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 69.611 €, 21,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.250 €, 21,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 21 m² , u prizemlju kvalitetne zgrade iz 2001. godine , na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – početak Grbavice , u blizini Futoške pijace, više škola, Promenade i centra grada . 🟩 Stan je dvorišno orijentisan , što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 68.000 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje uknjiženu garsonjeru u centru Novog Sada bez posrednika. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan. Stan je udmah useljiv po isplati. Moguća je kupovina na kredit. Stan je idealan za izdavanje kao i za život. Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 67.980 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan u novijoj zgradi udaljenoj par minuta od pešačke zone i Keja. Dobro održavana zgrada. Odlično za stanovanje kao i za rentiranje. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.300 €, 21,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Narodnog fronta, Novi Sad, 72300€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Narodnog fronta, Novi Sad Narodnog fronta.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 21,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polu-suterenski stan na top lokaciji. Zgrada, u kojoj se nalazi je odlično održavana. Na pet minuta šetnje je od centra grada. Ovaj jednosoban stan se sastoji od dnevnog boravka, sa mini-kuhinjom i mini-trpezarijom i kupatila. Potpuno je renoviran. Sve u njemu je novo: laminat na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 77.000 € na 73.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 73.000 €, 21,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 83.000 €
02.04.2026 - 77.000 €
21.04.2026 - 73.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054286. NOVI SAD, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 21m2. Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog jednoiposobnog stana u centru grada, funkcionalno organizovanog sa galerijom. Stan ima zaseban ulaz i nalazi se na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i svih ključnih gradskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 21,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.450 €, 21,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007461.Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - u srcu Starog grada, nalazi se ova funkcionalna garsonjera, idealna kao investicija. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste izuzetna lokacija - u neposrednoj blizini pešačke zone, Keja, Dunavskog parka, Univerziteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 74.679 €, 21,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad, 74679€, 21m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Vojvode Mišića, Novi Sad Vojvode Mišića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.